Kabızlığa Ne Iyi Gelir Haberleri

Kabızlık sorunu tarih oluyor! Bağırsakları anında harekete geçirir

Kronik kabızlık çekenlerin sayısı düşündüğünüzden bir hayli fazla. Kronik kabızlığa stres, su eksikliği veya diyetinizdeki yetersiz lif neden olabilir. Ağrı kesici ilaçlar, kolonunuzdaki tıkanıklık, sinir hasarı ve pelvik kas sorunlarından da kaynaklanabilir. Kronik kabızlığa yaşam tarzı değişiklikleri, laksatifler, iyi beslenme ve doktor eşliğinde veda edebilirsiniz.

Haber 19-10-22 18:06

Yedikçe rahatlayacaksınız: Kabızlığı geri dönmemek üzere bitiriyor!

Günde üç öğün yemek yediğinizde ve muhtemelen aralarda bazı atıştırmalıklar yediğinizde, vücudunuzun gerçekten ihtiyacınız olmayan gıda bileşenleri için bir çıkışa ihtiyacı vardır. Ne yazık ki, vücut bu atığı kolaylıkla serbest bırakamadığında, başka bir deyişle, sağlıklı bir bağırsak hareketine sahip olmak için mücadele ediyorsunuz. Şişkinlik, gerilme ve nihayetinde kabızlık hissedebilirsiniz. Ancak kabızlığı geri dönmemek üzere bitiren bazı besinler var...

Haber 01-10-22 16:35

Bir damlası müshil etkisi yaratıyor! Kabızlığı bitiriyor

Dünyadaki en büyük sağlık sorunlarından biri olarak aşırı kilolu olma durumu olan obezite gösteriliyor. US News & World Report'a göre, tüm Amerikalıların % 40'ından fazlası artık obez olarak sınıflandırılıyor. Yeni yapılan çalışmalara göre de Türkiye, Avrupa’da en yüksek obez sayısına sahip ülke konumunda. Kilo sorununu hızlıca çözmek isteyenler metabolizmayı hızlandıran doğal içeriklere yöneliyor.

Haber 12-08-22 06:59

Diğer Haber Etiketleri

Kabızlığa Ne Iyi Gelir

Kabızlığa Ne İyi Gelir Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kabızlığa Ne İyi Gelir Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.