KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Büyük göğüslerini masa olarak kullanıyor! Dekolteli elbiselerine gelen eleştirilere bakın ne cevap veriyor

  Büyük göğüslü kadınlar için normal yaka kıyafetler bile dekolteli bir kıyafet gibi olabiliyor. Göğüsleri büyük olan kadınlar genellikle yaşadıkları sırt ağrıları ve istediği kıyafetleri bulamama sorunları nedeniyle sıkıntı yaşayabiliyor. TikTok'ta göğüslerinin üzerinde yemek yediği anları da paylaşan bir kullanıcı dekolteli elbiselerini eleştirenlere bakın ne yanıt verdi.

  Sosyal medya platformlarından biri olan TikTok’u aktif olarak kullanan Xandrixna Xynn büyük göğüslerinin üzerinde yemek yediği anları paylaştı. Amerika'da yaşayan TikToker yayınladığı videolarda firikik vermemesini ve göğüslerine göre giyinmesini söyleyen kişilere karşı çıkarak videolu cevap verdi.

  büyük-göğüs1

  Kendi tarzıni sevdiğini ve bu şekilde rahat ettiğini paylaşan Xynn, yaptığı paylaşımla bazı internet kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu. Onun stil anlayışının uygunsuz olduğunu konusunda bazı kullanıcılar ısrarcı oldular.

  büyük-göğüs-2

  "YAŞINA GÖRE DAVRAN"

  Eleştiri yorumları arasında giydiği kıyafetlerin saygısızca olduğunu düşünen kişiler Xadrixna'nın elbiselerini ve davranışlarını düzeltmesi gerektiğini söyledi. Sosyal medya kullanıcıları ''Çok basit, düzgün giyin ve yaşına göre davran.'' , "Lütfen bir gömlek giy ve saygı duy." yorumlarında bulundu.

  b2

  KÖTÜ YORUMLARARA BAKIN NE DEDİ

  Xadrixna, gelen kötü yorumlara aldırmadığını belirterek "Senin için giyinmiyorum - kendim için giyiniyorum. Umarım bir gün öz sevgini bulursun.'' dedi. Bu konuda ona destek olan kullanıcılar tarafından "İnsanların başkalarına nasıl giyineceklerini ve/veya nasıl davranacaklarını bu kadar cesurca söyleme küstahlığı şaşırtıcı" yorumları yapıldı.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler