Fazla Kilolara Çözüm Haberleri

Resmen eridiler! Yıllar boyunca yaşadıkları değişimi gösteren 9 kişi

Görünüşümüz yıllar içerisinde birçok değişim yaşayabiliyor. Tanıdığımız insanları uzun zaman sonra gördüğümüzde onları tanımakta zorluk çekebiliyoruz. Verilen kilolar, yapılan ufak müdahaleler tüm görünüşü değiştirebiliyor. İşte yaşadıkları efsane değişimleri gösteren 9 kişi..

Kadin 04-11-22 10:34

Bu 5 madde ile 5 kilo fazlanızdan kurtulun!

Kilo vermek bazı kişiler için kolay olsa da durum bazılarında tam tersi. Spor yapmaya üşeniyorum, diyete başlayıp bırakıyorum diyorsanız bu maddeler ile kolaylıkla fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İşte 5 kilo fazlanızdan kurtulacağınız 5 madde!

Kadin 24-09-22 13:32

İnatçı Yağlarınızdan Kurtulun! Göbek Eritmek İçin En Faydalı Yöntemler

Vücudun göbek bölgesinde oluşan yağlar, çoğu zaman can sıkıcı olabiliyor. Özellikle elma tipi vücuda sahip olan bireylerde daha çok görülen göbek yağlanması, beraberinde çeşitli sorunları da getirebiliyor. Fiziksel görünümün yanı sıra, sağlık açısından da oldukça tehlikeli olabilen göbek yağlarından kurtulmanızı sağlayan farklı yöntemler bulunuyor…

Haber 14-09-22 11:33

Fare rögar kapağına sıkıştı, vatandaşlar imdadına koştu! Şaşkına çeviren görüntü

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Rögar kapağından dışarı çıkmak isteyen fare, fazla kilosundan dolayı rögar kapağındaki deliğe sıkıştı. Fareyi o halde görenler önce hayretler içinde kaldı, sonra yardımına koştu. Fare daha sonra kendi imkanlarıyla sıkıştığı yerden çıkarak gözden kayboldu.

Haber 05-09-22 09:40

Fazla Kilolara Çözüm

Fazla Kilolara Çözüm Hakkındaki Haberler Mynet'te. Fazla Kilolara Çözüm Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.