HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Bebeklerin cildi yeni doğdukları zaman son derece hassas oluyor. Bu sebeple narin ciltlerine temas edecek ürünlerin alerjen içermemesi ve kaşıntı, pişik gibi olumsuz etkiler yaratmaması çok önemli! Özellikle bebeklerin vücut temizliği için kullanılan ıslak mendillerin doğal içerikli ve yumuşak dokulu olması gerekiyor. Peki, yenidoğan bebek için en iyi ıslak mendil hangisi? Gelin, en iyi yenidoğan ıslak mendil markalarını yakından inceleyelim.

Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

İçindekiler

 • 1. Etkili ve nazik bir bakım vadeden: WaterWipes Yeni Doğan & Hassas Ciltler için 720 Yaprak Bebek Islak Mendili
 • 2. Bebekleriniz için özel olarak üretilen: Sleepy Natural Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu
 • 3. Doğal nem dengesini korumaya yardımcı: Deep Fresh Probiyotik Alkolsüz Parabensiz Yenidoğan Bebek Islak Mendili
 • 4. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz: Baby Turco Doğadan Yenidoğan Islak Bebek Havlusu
 • 5. İdeal bakım için muhteşem bir seçenek: Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil
 • 6. Tahriş etmeden, nazikçe temizleme sağlayan: Prima Harmonie Yenidoğan Islak Mendil Islak Mendil
 • 7. Bebeğinizin cildini nazikçe temizleyebileceğiniz: Sleepy Ecologic Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu
 • 8. Hassas ciltlere nazik bir dokunuş için: Molfix İzotonik Sulu Yenidoğan Islak Mendil
 • 9. Etkili ve hassas bir bakım sağlayan: Hipp Yenidoğan Ultra Sensitive Temizlik ve Bakım Mendili
 • 10. Doğal içeriğiyle dikkat çeken: Paddlers Yenidoğan 120'Li Islak Havlu Mendil
 • 11. Annelerin bir numaralı tercihi olmaya aday: Johnson's Yenidoğan 56'lı Islak Mendil
 • 12. Bebeğiniz cildinde güvenle kullanabileceğiniz: Goon Eksta Hassas Yenidoğan Pamuklu Bebek Islak Mendil
 • 13. Yumuşacık dokusuyla mis gibi bir dokunuş: Pampers New Baby Sensitive Yenidoğan Islak Mendil

Yenidoğan bir bebeğin cildi oldukça hassas ve savunmasız olduğu için kullandığınız ıslak mendillerin içeriğine dikkat etmelisiniz. Bu yüzden bebeklerin cilt hassasiyetleri göz önünde bulundurularak üretilen yenidoğan ıslak mendilleri kullanabilirsiniz. Bebeklerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan, ebeveynlerin ilk günden itibaren gönül rahatlığıyla kullanabileceği en iyi yenidoğan ıslak mendil tavsiyelerini bir araya getirdik. İşte en iyi markalara ait yenidoğan ıslak mendil seçenekleri...

Yenidoğan ıslak mendil kaç aya kadar kullanılır?


Bebeklerin cilt yapısı yeni doğdukları zaman oldukça narin ve hassas oluyor. Bu yüzden bebeklerinizin narin cildine yetişkinlerin kullandığı ıslak mendiller yerine doğal içeriğiyle tenine zarar vermeyecek, alerji ve pişik oluşumunu önleyecek yenidoğan ıslak mendili kullanmanız gerekiyor.

Peki, yenidoğan ıslak mendil ne zamana kadar kullanılır? Bebeklerin cildi doğduklarında yaşamlarının ilk 6 ayına kadar ancak gelişimini tamamlıyor. Bu yüzden en az ilk 6 ay kullanacağınız ıslak mendilleri, içeriğini inceleyerek özenle seçmenizde fayda var!

1. Etkili ve nazik bir bakım vadeden: WaterWipes Yeni Doğan & Hassas Ciltler için 720 Yaprak Bebek Islak Mendili


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Bebeği için en iyisini isteyen annelerin ilk tercihi olacak WaterWipes Yeni Doğan & Hassas Ciltler için 720 Yaprak Bebek Islak Mendili, kaliteli formülü sayesinde tüm vücutta güvenli temizlik sağlıyor. Yumuşacık yapısıyla hayran bırakan yenidoğan ıslak mendil, en iyisini sizlere sunuyor.

Tamamen yenilenebilir bitki bazlı elyaf kullanılarak üretilen ıslak mendil, yenidoğan ve prematüre bebeklerin ciltlerinin narin yapısı göz önünde bulundurularak hazırlanıyor. Ürünün en önemli özelliklerinden biri tamamen biyobozunur yapısı sayesinde doğada dönüşebiliyor olması. Yumuşacık dokusuyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünü bebeğiniz ve kendiniz için tercih edebilirsiniz.

Ürünü İncele

2. Bebekleriniz için özel olarak üretilen: Sleepy Natural Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

"Yenidoğan için en iyi ıslak mendil hangisi?" diyorsanız annelerin favorisi olan Sleepy Natural Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu ile karşınızdayız! Bebeğinizin pamuk gibi cildine hassas bakım yapan ürün, tamamen doğal bambu liflerden elde ediliyor.

Benzersiz yumuşaklığıyla bebeklerin vücudunu temizleme konusunda oldukça pratik bir ürün olan ıslak mendil, saflaştırılmış formülü ile annelerin en çok tercih ettiği markalardan biri. Hipoalerjenik olarak üretilen ürün, bebeğinizin narin ve pamuksu cildini zarar vermeden temizlemenize yardımcı olur. Alkol, paraben ve parfüm gibi alerjenler içermeyen yapısı ile içeriğinde zararlı hiçbir maddeyi barındırmayan bu ıslak mendili beğeneceğinize eminiz.

Ürünü İncele

3. Doğal nem dengesini korumaya yardımcı: Deep Fresh Probiyotik Alkolsüz Parabensiz Yenidoğan Bebek Islak Mendili


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Bebeklerin altını değiştirirken ebeveynlerin en çok ihtiyaç duyduğu temizlik ürünlerinin başında ıslak mendiller geliyor. Bu ürünleri seçerken doğal içerikli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Minikler için kullanabileceğiniz en iyi yenidoğan ıslak mendil önerilerinden biri olan Deep Fresh Probiyotik Alkolsüz Parabensiz Yenidoğan Bebek Islak Mendili, içeriğinde alerjen madde barındırmıyor.

Doğal probiyotikler kullanılarak üretilen peptitlerden elde edilen ürün sayesinde bebeklerin cildini tahriş etmeden nazikçe temizleyebilirsiniz. Boya, parfüm ve koruyucu içermeyen doğal yapısı ile yenidoğan için kullanıma uygun olan ürünün içeriğindeki gliserin nem dengesini koruyarak pişik ve tahrişi engelliyor. Dermatolojik testlerden geçen ürüne güvenebilirsiniz!

Ürünü İncele

4. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz: Baby Turco Doğadan Yenidoğan Islak Bebek Havlusu


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Yenidoğan ıslak mendil kullananların bir numaralı önerisi Baby Turco Doğadan Yenidoğan Islak Bebek Havlusu; miniklerin cildini nazikçe temizler, korur ve nemlendirir. Ürün, Ege'nin nadide zeytinlerinden elde edilen zeytinyağı ile Çukurova'dan toplanan pamuklar kullanılarak üretiliyor. Islak mendilin yumuşacık yapısı, bebeğinizin tüm vücudunu nazikçe temizlemenize imkân verir.

Günlük kullanım için ideal olan ürün, yenidoğan da olmak üzere tüm bebekler için kullanılabiliyor. Tek bir yaprakla tek seferde etkin temizlik yapabileceğiniz ürünü detaylıca inceleyebilir ve bebeğiniz için en iyisine karar verebilirsiniz.

Ürünü İncele

5. İdeal bakım için muhteşem bir seçenek: Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Bebeğinizin cildi için hassas ve nazik bakım vadeden Uni Baby Yenidoğan Islak Mendil doğal içerikler kullanılarak hazırlanıyor. Doğal kaynaklı liflerden ve saf sudan elde edilen yapısı sayesinde bebeğinizin cildinin doğal nem dengesini koruyabilirsiniz.

Ürün, hipoalerjenik yapısı ile cilde hasar verebilecek kimyasal, boya, paraben, parfüm gibi maddeler içermeden üretiliyor. Cildin pH dengesini ve doğal bariyerini bozmadan etkin temizlik sağlıyor. Cosmos Natural tarafından doğallığı tescillenen ürünün pratik kullanımı ve ergonomik tasarımı sayesinde onu dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ekonomik paket içeriğiyle sizlere sunulan kaliteli ve doğal ürünü detaylıca inceleyebilirsiniz.

Ürünü İncele

6. Tahriş etmeden, nazikçe temizleme sağlayan: Prima Harmonie Yenidoğan Islak Mendil Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Bebeğinizin pamuk cildi kadar hassas yapıda üretilen Prima Hassas Ciltler İçin Yenidoğan Islak Havlu Mendil içinde zararlı olan hiçbir alerjen madde içermiyor. Yenidoğan bebeklerin narin cildi için özel olarak üretilen havlu mendil, içerdiği saf su ve bitki bazlı liflerden elde edilen yumuşak dokusu ile bebeğinizin cildine uyum sağlıyor.

Pişik ve kaşıntı gibi problemleri önleyen ürünün içeriğinde alkol, parfüm gibi maddeler de bulunmuyor. Cildin nem dengesini ve doğal yapısını korumaya ve geri getirmeye yardımcı losyon içeren ürün sayesinde bebeğinizin cilt bariyerini koruyabilirsiniz. Ürünü hem kendi cildiniz hem bebeğinizin cildi için kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Bebeğinizin cildini nazikçe temizleyebileceğiniz: Sleepy Ecologic Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Sleepy Ecologic Yenidoğan Islak Bebek Bakım Havlusu bir kez kullanmaya başlayınca bir daha bırakmayacağınız kalitede üretiliyor. Cilde hasar vermeden tüm vücudu temizleyebileceğiniz doğal içerikli yenidoğan ıslak mendil en iyisi olması sebebiyle ebeveynlerin bir numaralı tercihi!

Doğal bambu kullanarak elde edilen, tamamı pamuk ve saf su bileşenlerine sahip ürün; vegan içeriğiyle de dikkat çekiyor. Hipoalerjenik yapısı sayesinde cilt temizliğinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünün pratik kapaklı ambalajı sayesinde her yaprağı kolayca çekip çıkarabilirsiniz. Hemen hemen herkesin seveceği bu kaliteli ürünün yumuşacık pamuksu dokusuna bayılacağınıza eminiz!

Ürünü İncele

8. Hassas ciltlere nazik bir dokunuş için: Molfix İzotonik Sulu Yenidoğan Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Kaliteli içeriğiyle kullanıcılarından tam not alan Molfix İzotonik Sulu Yenidoğan Islak Mendil; katkısız, doğal içeriğiyle en çok beğenilen ve tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Bebekler için en kaliteli seçeneklerden biri olan ürün, dermatolojik testlerden aldığı onay ile güvenli bir kullanım vadediyor.

İçeriğindeki izotonik su, bebeğinizin cildine narin şekilde bakım yaparken tamamen pamuk kullanılarak elde edilen mendil her silişte tahrişi önlüyor. Günlük bakım için gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürün sayesinde bebeğinizi endişe duymadan güvenli bir şekilde temizleyebilirsiniz. Cildi yenileyerek canlandıran ve cilt bariyerini koruyan ürünün performansını beğeneceksiniz.

Ürünü İncele

9. Etkili ve hassas bir bakım sağlayan: Hipp Yenidoğan Ultra Sensitive Temizlik ve Bakım Mendili


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Doğumdan itibaren gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Hipp Yenidoğan Ultra Sensitive Temizlik ve Bakım Mendili, bebeğinizin cildine nem ve yumuşaklık kazandırarak etkili bir temizlik sağlıyor. Tamamen saf su ve organik pamuk kullanılarak elde edilen ürünün en önemli özelliği organik badem özü içeriyor olması.

Organik badem özü cildin doğal dengesinin korunmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Hiçbir hayvansal madde kullanılmadan üretilen ürün; içeriğinde esansiyel ve mineral yağ, koruyucu madde ve renklendirici bulunmaz. Günlük kullanım için ideal olan ürünü yüz, gövde, eller, kollar ve bez değiştirirken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

10. Doğal içeriğiyle dikkat çeken: Paddlers Yenidoğan 120'Li Islak Havlu Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Doğal koruma ve bakım sağlayan Paddlers Yenidoğan 120'Li Islak Havlu Mendil, bebek cildinin doğal yapısına zarar vermeyen içeriği ile dikkat çekiyor. Paraben ve alkol içermeyen yapısı ile bebeğinizin cilt sağlığını korumayı amaçlayan ürün, Provitamin B5 ve E vitamini takviyesiyle cildi nemlendirerek beslenmesine yardımcı olur.

Sentetik liflerden elde edilen içeriği saf su ile birleştirilerek etkin temizlik sağlayan ürün, dermatolojik testlerden geçerek kullanıma sunuluyor. Boya ve parfüm içermeyen doğal formülü ile bebeklerin cildine uygun olarak tasarlanan mendil, üçlü ekonomik boyutu ile satışa sunuluyor. Bebeğiniz ve kendiniz için kullanabileceğiniz ürünü incelemenizi tavsiye ederiz.

Ürünü İncele

11. Annelerin bir numaralı tercihi olmaya aday: Johnson's Yenidoğan 56'lı Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Sizleri en ucuz yenidoğan ıslak mendil önerilerinden biri olan Johnson's Yenidoğan 56'lı Islak Mendil ile tanıştıralım! Her durumda kullanıma uygun olarak hazırlanan ürün, yumuşacık yapısı ve ergonomik tasarımı ile her an her yerde pratik kullanım vadediyor.

Ciltte kızarıklık, tahriş ve kaşıntı gibi problemlere yol açmaması için alerji riskini minimuma düşüren ürün, güvenilir içeriğiyle bebek bakımında ilk tercih olmaya aday. Sabun ve alkol içermeyen yapısı ile ön plana çıkan mendil, bebeğinizin nazik ve hassas tenini acıtmadan onu rahatça temizlemenize yardımcı olur. Ferahlık vererek bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olan ürünü hemen deneyebilirsiniz!

Ürünü İncele

12. Bebeğiniz cildinde güvenle kullanabileceğiniz: Goon Eksta Hassas Yenidoğan Pamuklu Bebek Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

"Yenidoğan bebeğimin cildine en uygun ıslak mendil hangisi?" diyorsanız Goon Eksta Hassas Yenidoğan Pamuklu Bebek Islak Mendil tam size göre! Hipoalerjenik yapısı sayesinde kaşıntı, alerji ve pişik problemleri yaşamayacağınız ürün, içeriğindeki doğal zeytinyağı ile de rahatlatır ve hassas bakım sağlar.

Bebeklerin narin cildini korumayı sağlayan Allatoin, cildin rahatlamasına yardımcı olur ve nem dengesini korur. Pamuk ve saf su bileşeninden oluşan ürünün kremli losyon yapısı, cildin temizlenmesine ve nem dengesini korumaya yardımcı olur. Boya, paraben ve parfüm içermeyen ürünü hemen hemen her alanda güvenle kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

13. Yumuşacık dokusuyla mis gibi bir dokunuş: Pampers New Baby Sensitive Yenidoğan Islak Mendil


Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

Bebek bakımı denilince ilk akla gelen markalardan olan Pampers New Baby Sensitive Yenidoğan Islak Mendil ile bebeğinizin cildini güvenle temizleyebilirsiniz. Dermatolojik testlerden onay alan özel formülü sayesinde yenidoğan bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen ürünü doğumdan itibaren kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pamuktan daha yumuşak mendil kalitesiyle bebeklerinize özel bakım vadeden ürün, pH dengeleyici içeriği ile de tahrişi önlüyor. Mis gibi kokusu ve yumuşacık dokusuyla ferahlık sağlayan ürünün ideal büyüklüğü sayesinde tek hamlede bebeğinizin bez bölgesini temizleyebilirsiniz. Nem koruyucu dış kapağa sahip ürünü denemeye ne dersiniz?

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler