KADIN

1-7 Şubat 2021 haftalık burç yorumları... Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor! Burçları nasıl etkileyecek?

1-7 Şubat 2021 haftalık burç yorumları... Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor! Burçları nasıl etkileyecek?

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs, Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Merküs retrosu olacak. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor? Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte Astrolog Merve Rençber'den 1-7 Şubat 2021 haftası haftalık burç yorumları...

Bu ay 27 Şubat'a kadar merkür retrosu var. Merkür retrosu haftanın tamamında etkin olacak. Bu hafta ilişkiler, dostluklar ve arkadaşlıklar önemli olacak. Finansal konulara ise dikkat etmek gerekecek. Haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Merkür retrosu burçları nasıl etkileyecek? Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun 1-7 Şubat 2021 haftalık burç yorumları nasıl? Bu hafta burçları neler bekliyor? Astrolojide haftalık beklentiler neler? İşte 1-7 Şubat 2021 haftalık burç yorumları...

1-7 ŞUBAT 2021 HAFTASI BURÇ YORUMLARI: 28 ŞUBAT'A KADAR MERKÜS RETROSU!

Haftalık burcunuzu okumadan haftaya başlamayın, seyahate çıkmayın ve bir anlaşma imzalamayın. Burçların hayatımızdaki yeri o kadar fazla ki.. Balık, Kova, Oğlak, Yay, Akrep, Terazi, Başak, Aslan, Yengeç, İkizler, Boğa, ve Koç burcunun haftalık burç yorumları nasıl? Astrolojide haftalık beklentiler neler? Bu hafta gezegenlerin etkileri nasıl olacak? Bu hafta burçları neler bekliyor? Haftalık aşk yorumu ve diğer yorumlar... İşte 1 Şubat haftalık burç yorumları...

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. İlişkilerinizde arkadaşlıklar ve dostluklar daha önemli hale geliyor. Duygusal birliktelikleriniz arkadaşlıktan doğabilir. Duygusal ilişkilerinizde sağlam dostluklar kurmanız ilişkiyi ayakta tutabilir. Bazılarınız ise bir sevgililik ilişkisini arkadaşlığa çevirme kararı alabilir. Merkür retrosu haftanın tamamında etkin olacak. Bazı arkadaşlarınızla hafta içerisinde zorunlu veya gönüllü olarak mesafeleşebilirsiniz. Sosyal çevrenizde küslük ve barışmalar yaşanabilir.

Bazı ortamlardan çekilebilir, yeni ortamlara dahil olabilirsiniz. Bugünlerde ilişkilerde derinlik, samimiyet ve dürüstlük çok daha önemli ve belirleyici olacak. Bu sebeple sağlam ilişkiler ayakta kalmaya devam edecektir. Perşembe ve Cuma günleri finansal konularda isteklerinize kavuşabilirsiniz. İlişkilerde ise kıskançlık, kontrol ve inatçılık şartları zorlayabilir. Estetik değişimlerden, teknolojik alet alımlarından kaçınmaya çalışın. Arızalanan aletleriniz ve araçlarınızla ilgili tadilat ve tamiratla ilgilenebilirsiniz.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs, Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Katıldığınız ortamlarda daha fazla dikkat çekip beğenilebileceğiniz, ön planda olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Hem iş hem özel hayatınıza dair isteklerinizde daha hırslı ve kararlı olabilirsiniz. Zaman zaman isteklerinize dair hırs ve takıntı çalışabilir. Hafta boyunca Merkür retrosu devam ederken aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili kafa karışıklıkları, gel-git düşünceler ve sorgulamalar içerisinde olabilirsiniz.

Geçmiş anılar, geçmiş tecrübeler öne çıkabilir, hatıranızda canlanabilir. Var olan düzene tutunmak ile yeniliklere, yeni durumlara cesaret göstermek arasında kalabilirsiniz. Hafta boyunca estetik değişikliklerden kaçınmaya gayret edin. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde her türlü ilişkide ve iletişimde daha titiz ve özenli olmaya gayret edin. Bu tarihlerde bazı ilişkilerde yeni kararlar alınabilir. Küslük ve barışma durumları yaşanabilir. Gerilimler çözülmediği takdirde büyüyerek çıkılmaz durumlara götürebilir.

İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Haftanın ilk gününden itibaren geleceğinize daha fazla odaklanabilir, ilişkilerinizde beklentilerinizi bulmaya daha çok önem verebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde yenilikler kapıda. Yalnızlar yeni insanlarla tanışabilir. Gizemli, ilginizi çeken kişiler karşınıza çıkabilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde eski aşklarınızdan, uzaklardaki kişilerden haberler alabilirsiniz. Hafta boyunca Merkür retrosu devam ediyor olacak. Bu sebeple yeni ilişkilere başlamaktan kaçınmalı, karşınızdakileri daha iyi tanımaya, anlamaya çalışmalısınız.

Evlilik süreçlerinde olanlar için planlarda değişimler olabilir. Ailelerin uzlaşmasında kısa süreli sorunlar oluşabilir. Yapıcı, sabırlı ve objektif tavrınızla her alanda yaşanan uzlaşma sorunlarını aşabilirsiniz. Hafta sonuna geldiğinizde ilişkilerde uzun vadeli değişimler, karmik deneyimler karşınızda olacak. Hafta boyunca yaşadığınız karmaşaları iç dünyanızda ve dış koşullarda çözmeye başlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Finansal konularda güçlenme isteği, hırs ve takıntılar artabilir. Yatırımlarla ilgilenebilir, para yönetiminizde farklılığa gidebilir, biirikimler yapabilirsiniz. Borçlarınızı kapatabilir, finansal konularda size yük haline gelmiş bir konudan kurtularak rahatlayabilirsiniz. Aile ile finansal yardımlaşmalar içinde olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ya hep ya hiç durumlarına gitmeye daha açık olabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Sorunları yapıcı bir şekilde aşamamak kopuşlara neden olabilir.

Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde alma-verme dengenize dikkat etmeli, kendinizi feda etmekten kaçınmalısınız. Partnerlik ilişkilerinde ise finansal konular ve cinsellik daha baskın, etkin veya belirleyici konular olarak çalışabilir. Yaşamınızın bazı alanlarında değişim ve dönüşüm kaçınılmaz olacak. Bu alanları ise hayatınızın hangi alanında tıkanıklık yaşadığınıza bakarak doğru okuyabilir, doğru çözüme ulaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Her türlü ilişkide sizi daha şanslı kılacak bu transit ile farklı ortamlardan yeni insanlarla tanışabilirsiniz.. Tanışacağınız kişilerden bazıları yaşamınızda kalıcı değişimleri getirebilecek önemde olabilir. İlişkilerinizde evet ve hayırlarınız, doğru ve yanlışlarınız daha keskin olacak. Haftanın tamamında Merkür retrosu devam ediyor. Bu ise zihninizin, odağınızın ilişkiler üzerine olacağını gösteriyor. Karşınızdaki insanları doğru anlamaya, doğru okumaya daha çok önem verebilirsiniz.

Bazı insanların gerçek niyetini, dürüstlüğünü sorgulayabilirsiniz. Sizin için hafta boyunca finansal şanslara açık enerjiler çalışacak. Bolluk bilinci içinde olmanız, kendinize güvenmeniz ve kaygılardan uzaklaşmanız parayı kendinize çekmenizi sağlayacak. Aile üyeleriyle, ev halkıyla iletişiminizde şartları zorlamamaya, gerilimden ve ortamdan kısa süreli uzaklaşmaya gayret edin. Taşınma ve düzen değişiklikleri ile ilgilenebilirsiniz. Ev içinde, ev aletlerinde tadilat ve yenilemeler olabilir.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Kısa süreli diyet ve sporlarla ilgilenebilir, bu doğrultuda hizmetler alabilirsiniz. Eğitim ve seyahatler sebebiyle para çıkışlarınız olabilir. Kendinizi her anlamda geliştirmeye odaklanmak, kısa veya uzun vadede size maddi kazançlarla geri dönecektir. Bu doğrultuda eğitimler alabilirsiniz. Hafta içerisinde işinizi, görevlerinizi ve planlarınızı ciddiyetle ele alabilir, işinize dair yeni projeler veya alternatif olanaklarla ilgilenebilirsiniz. Hafta boyunca Merkür retrosu devam ediyor.

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde mesafeli ve dengeli olmanız daha faydalı olacaktır. Aşırı yakınlık sorunlara sebebiyet verebilir. Düşüncelerinizde daha takıntılı olmaya, hayata ve kişilere daha şüpheci bakmaya açık olabileceğiniz zamanlar. Bir fikir ve bir konu üzerine uzun süreli düşünmeniz, takılı kalmanız sorunları içinden çıkılmaz hale gelebilir. Mümkün olduğunca boş zamanlarınızı daha aktif geçirmeye, dikkatinizi dağıtacak şeylerle ilgilenmeye gayret edin.

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Aşk ve ilişkiler, çocuklarınız hayatınızda ön planda olacak. Kendinizi gösterme ve hayattan keyif alma isteğinizin fazlasıyla artacağı bir sürece gireceksiniz. Lüks ve keyfi, zaman zaman gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Hafta boyunca Merkür Retrosu devam ediyor. Retronun etkileriyle aşk hayatınızda önemli değişimler yaşanabilir. Zorunlu veya gönüllü olarak mesafeleşmeler, ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Fakat bu ayrılıklar geçici ve dönemsel olabilir.

Duygularınız ve istekleriniz konusunda netleşmekte zorlanabilir, daha hızlı duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızın üzerine daha çok düşebilir, daha koruyucu davranabilir, yaşamınızı bir noktada çocuklarınıza göre planlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise şans ve fırsatlar sizden yana. Süregelen işinizde istediğiniz bir duruma ulaşabilir, iş başvurularınızdan ve sınavlarınızdan sevindirici sonuçlar alabilirsiniz. Süregelen adli ve yasal süreçlerinizde gecikme ve ertelenmeler olabilir.

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk gününde Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Aile içinde, ev içindeki enerji mutluluk ve huzurunuzu daha fazla belirliyor olacak. Sevdiklerinize daha tutkuyla bağlanabilir, fedakarlıklar yapabilir, onlarla her anlamda bütün olmaya daha çok önem verebilirsiniz. Sessiz gerilimler, pasif agresif tavırlar veya iğneleyici laflar ise bu süreçte daha rahatsız edici olacaktır. Ev halkıyla yaşanan sorunlarda çözümcü olmaya, açık iletişim kurmaya çalışmalısınız.

Merkür Retrosu hafta boyunca devam ediyor. Bu süreçte evinizde değişikliklere, düzenlemelere ve tadilatlara odaklanabilirsiniz. Ev aletlerinde arızalanmalar olabilir. Bazı Akrepler bir süredir var olan taşınma gündemini hayata geçirebilir. Beden sağlığını korumak adına bugünlerde daha temkinli ve titiz olmaya, mesafenizi korumaya ve bulaşıcı hastalıklara dikkat etmeye çalışmalısınız. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde ilişkilerinizde bir yol ayrımına gidebilir, bir netleşme yaşayabilirsiniz. Bugünlerde gerilimin ve enerjinin daha yüksek olduğunu bilerek hareket edin.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Kısa seyahat planları yapabilir, beslenme düzeninizde değişikliklere gidebilir, diyet ve detokslara başlayabilirsiniz. Var olan ortamınızdan dönemsel olarak uzaklaşarak, dinlenmeye odaklanmak mental olarak daha huzurlu olmanıza aracı olabilir. Merkür retrosu hafta boyunca devam ediyor. Retronun etkileriyle zihniniz daha çok konuşabilir. İç dünyanızda olayları ve geleceği, insanları ve insanların tavırlarını daha çok sorgulayabilirsiniz.

Dış koşulların, insanların ve aldığınız tepkilerin etkisinde kalabilirsiniz. Kiminle, hangi yakınlıkta olduğunuza, kime hangi derdinizi anlattığınıza daha çok dikkat etmelisiniz. Sizi aşağıya çeken kişilerden uzak kalmaya, güvendiğiniz insanlarla yakın kalmaya gayret edin. Komşular ve kardeşlerle ilişkilerde, bu kişilerin hayatında dikkat çekici durumlar olabilir. Teknolojik aletlerinizde arızalanma, eşya kayıpları veya çalıntı durumları olabilir. Değerli eşyalarınızı daha iyi muhafaza etmeye, verilerinizi daha iyi saklamaya gayret edin.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Finansal konular sizin için önem kazanıyor olacak. Zaman zaman keyfi harcamalar yapabilir, çocuklarınız için maddi konularda daha hırslı olabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ise kendi istekleriniz, kendi beklentilerinizin karşılanması sizin için daha önemli olabilir. İstediğinizi elde edebilir, ilişkilerde kendinize güvenerek istediğiniz dengeyi yaratabilirsiniz. Fakat bu süreçte bencillikten kaçınmalısınız.

Haftanın tamamında Merkür retrosu devam ediyor. Retronun etkileriyle özel hayatınızda aşk ve arkadaşlık arasında kalan ilişkiler gündeme gelebilir. İş arkadaşlarıyla ilişkilerinizde daha mesafeli olmalı, profesyonel davranmalısınız. Yaşamda daha güçlü olma, gücünüzün farkına varma, sahip olduklarınızın değerini fark etme zamanı. Güç ve başarı isteği, iş ve finans konularında daha kararlı, ısrarcı ve sabırlı davranmanızı sağlayabilir. Emek sarf ettiğiniz alanda kazancın geleceği günlerdesiniz. İlişkilerde ve ortaklıklarda kazan & kazan durumları yaratma zamanı.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Estetik konular ve görüntünüz, tarzınız ön planda olabilir. Kendiniz için harcamalar yapabilirsiniz. Evinizi yenilemek, değiştirmek ve düzenlemekle ilgilenebilirsiniz. Yaşam alanınızdaki enerjileri değiştirmek adına evinizde, çalışma ortamınızda küçük veya büyük değişiklikler yapmak faydalı sonuçlar getirebilir. Sabit enerjilerden çıkma, değişime açık olma zamanı.

Bugünlerde etrafınız tarafından daha çok dikkat çekeceksiniz. Haftanın tamamında burcunuzda gerçekleşen Merkür retrosu devam ediyor. Bu süreçte bazı fikirlerinizden vazgeçecek, bazı noktalarda kafa karışıklığı yaşayacaksınız. Karamsarlık ve vesveselerden, ya hep ya hiç mantığından uzak durmaya çalışmalısınız. Kariyer sürecinizle ilgili beklediğiniz bir netleşme, sonuç ve haber bugünlerde gelebilir. Çarşamba, Perşembe ve Cuma günlerinde gerilim ve zıtlaşmalara daha fazla dikkat etmeli, şartları zorlamamalısınız. Bir istek ve hedefinizi bugünlerde, doğru ve dengeli bir yaklaşımla elde edebilirsiniz.

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu hafta haftanın ilk günü Venüs Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Yaşamınızın her alanında maneviyat, değerler ve inançlar daha önemli olacak. Arka plan işlerden, etik dışı adımlardan kaçınmaya özen göstermeli, yasal kurallara ekstra dikkat etmelisiniz. Zira bu süreçte cezalar, ödemeler, vergiler ve borçlar karşınıza gelebilir. Bazı ilişkilerinizde insanların niyetlerini, gerçek amaçlarını sorgulayabilirsiniz. Geleceğe dair merak ve sorgulama, zaman zaman gelecek kaygısı öne çıkabilir. Eğitim hayatınızda bir süreci tamamlayıp, bir eğitimin sonuna gelebilirsiniz.

Akademik süreçlerde size stres veren, zor adımları emek ve sabır sayesinde başarıyla tamamlayacaksınız. Hafta boyunca rüyalarınız daha karmaşık olacaktır. Bilinçaltı rüyalarda ortaya çıkabilir. Etki altında kalarak hareket etmemeli. Spiritüel konulara dair merak ve hevesiniz artabilir. Evinizde kayıp ve çalıntılara karşı ekstra dikkatli olun. İlişkilerde kalıcı bitiş ve başlangıç kararlarından kaçınma zamanı. Partner veya partner adayından kararsız ve değişken tavırlar görebilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler