Sosyal Ve Ekonomik Destek (Sed) Haberleri

Bakan yanık duyurdu! Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemeleri başladı

Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerinin ne zaman yapılacağı ile başvuruların nereden gerçekleştirileceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'tan yeni açıklama geldi. Bakan Yanık, ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için Eylül 2022’de toplam 340 milyon 499 bin TL Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesi yapıldığını bildirdi.

Finans 16-09-22 11:21

Milyonlarca kişiyi ilgilendiriyor! Aylık 2 bin 300 lira destek! Başvurular e-devlet'ten...

Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerinin ne zaman yapılacağı ile başvuruların nereden gerçekleştirileceği vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı çocukların temel ihtiyaçlarının ve okul masraflarının karşılanması amacıyla ihtiyaç sahibi ailelere Sosyal ve Ekonomik Destek hizmeti sunuyor. Peki sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemeleri ne zaman, nasıl başvuru yapılır? İşte ayrıntılar...

Finans 22-08-22 15:16

Bakan Yanık duyurdu: O paralar erken yatırıldı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ramazan Bayramı dolayısıyla çocuklarımız için mayıs ayı Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemelerini öne çekerek hesaplara yatırıldığını duyurdu.

Finans 30-04-22 11:13

Bakan yanık duyurdu! Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemeleri 1611 liraya yükseldi

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi ailelere çocuklarının okul masrafları ve diğer gereksinimlerini karşılamaları için ödenen Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) miktarının memur maaşlarına yapılan düzenleme doğrultusunda bu ay her bir çocuk için ortalama 1259 TL’den 1611 TL’ye çıkarıldığını bildirdi. Ödemelerin başladığını belirten Bakan Yanık, ailelerin hesaplarına bu ay toplam 234 milyon 666 bin TL yatırılacağını kaydetti. Ödemelerin 15 Ocak’a kadar tamamlanacak.

Finans 13-01-22 10:40

Diğer Haber Etiketleri

Bakan Yanık açıkladı! SED ödemeleri bugün yapılıyor

Son dakika haberine göre, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, ihtiyaç sahibi ailelere çocuklarının okul masrafları ve diğer gereksinimlerini karşılamaları için aralık ayında toplam 173 milyon TL lira Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ödemesinin bugün yapılacağını açıkladı.

Finans 10-12-21 11:45