Son Dakika Yeni Çocuk Haberleri

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, 89 yaşındaki bir adam 8 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismardan tutuklanarak cezaevine konuldu. Geçen hafta meydana gelen olaya ilişkin iddialara göre, 89 yaşındaki S.V.T., 8 yaşındaki erkek çocuğu para verme bahanesi ile kandırdı ve daha sonra da çocuğa cinsel istismarda bulundu. Yine iddialara göre, S.V.T., olayı kimseye söylememesi gerektiğini de söyleyerek çocuğu tehdit etti.


Yayın Tarihi: 26.04.2017

Çin'de iki aracın üzerinden geçtiği küçük çocuğun mucize kurtuluşu görenleri hayrete düşürüyor.


Yayın Tarihi: 25.04.2017

Bedenine giren keneden kurtulmak için bir ip kullanan kişi sanal alemde paylaştığı videosu ile ses getirdi.


Yayın Tarihi: 23.04.2017

Mersin'de, bahçe duvarının üzerinden atlamak isterken koluna demir saplanan Suriyeli Ayşe'yi itfaiye ekipleri kurtarıp hastaneye yetiştirdi.


Yayın Tarihi: 23.04.2017

Çantasındaki köpeği sınıfa sokmaya çalışırken öğretmenine yakalanan küçük kız bakın yakayı ele verince nasıl tepki verdi.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Türkiye Milli Pediatri Derneği Genel Koordinatörü Kerem Hasanoğlu, ülkemizde giderek artan çocuk obezitesi ve savaş mağduru mülteci çocukların psikolojik tedavilerine ilişkin çok sayıda çalışma yürüttüklerini belirtirken, "Türkiye'de azalan çocuk nüfusu obezite tehdidi altında" dedi.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Filiipinli bir çocuğa ayakkabı alan turistin bu fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.


Yayın Tarihi: 22.04.2017

Çocuklarınızı hayvanlarla başbaşa bırakmayın!


Yayın Tarihi: 21.04.2017

Halep'te kucağında yaralı bir çocuğu taşırken görüntülediği anları anlatan Gazeteci Abdülkadir Habak "Belki o çocuk büyüyecek, ileride benim çocuklarıma silah doğrultacak. Ama o an, bu ihtimali düşünmemeye karar verdim" dedi. Suriyeli gazeteci dünyanın konuştuğu fotoğrafı anlattı. Halep'te kucağında yaralı bir çocuğu taşırken görüntülenen Abdülkadir Habak, "Gazeteciliği bırakıp yardım ettim. Çocuk zor nefes alıyordu. Ağlayarak ambulansa götürdüm" dedi.


Yayın Tarihi: 20.04.2017


Yayın Tarihi: 20.04.2017


Yayın Tarihi: 20.04.2017

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir kreşte güvenlik kameralarına yansıyan skandal saniye saniye gözler önüne serildi.


Yayın Tarihi: 19.04.2017

Sakarya'nın Erenler ilçesinde oturdukları sitenin bahçesinde oyun oynayan 5 yaşındaki Eymen Deniz Ünlü ölümle burun buruna geldi. Topu bahçenin yanındaki yeşil alana kaçan Eymen demirlere tırmanarak yan tarafa geçince 6 sokak köpeğinin saldırısına uğradı. O dehşet dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.


Yayın Tarihi: 18.04.2017

SAKARYA'nın Erenler İlçesi'nde yeşil alana düşen topunu almak için çitlerin üstünden atlayan 5 yaşındaki Eymen Deniz Ünlü'ye 6 sokak köpeği saldırdı. Köpekler küçük çocuğu yerde sürükleyip kafasını ve vücudunun çeşitli yerlerini ısırdı .Yaşanan dehşet dolu anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.


Yayın Tarihi: 17.04.2017


Yayın Tarihi: 15.04.2017


Yayın Tarihi: 14.04.2017

ABD'nin Ohio eyaletinde bir çocuk, YouTube vidolarından araba kullanmayı öğrendikten sonra, küçük kızkardeşiyle birlikte araçlara servis yapılan bir McDonald's restoranına güvenli bir şekilde gitmeyi başardı. Ohio Morning Journal gazetesinin haberine göre olay, restorandan bir çocuğun araba sürdüğünü bildiren ihbar telefonu açılmasıyla ortaya çıktı. McDonald's restoranının personeli ise küçük çocuğun arabayla gelişini kendilerine yapılan bir şaka sandı.


Yayın Tarihi: 13.04.2017

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler dehşet anlarını gözler önüne serdi. Avustralya Sidney'in güneydoğusundaki Cronulla tren istasyonunda beklenmedik olay yaşandı. Görüntülerde trene binmek üzereyken bir çocuk, peron ile bekleyen tren arasındaki boşluğa düşüyor. O anda orada olan dede ve büyükkanne panik içinde trenin durması için bağırıp yetkililere sesleniyor. Kendi çabalarıyla çocuğu çıkan aile, büyük bir panik yaşıyor. O anlar tren istasyonunun güvenlik kamerası tarafından kaydediliyor.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Konya'da, böbrek yetmezliğiyle dünyaya gelen 2 yaşındaki Osman, babaannesi 53 yaşındaki Fahriye Küçüktopal'dan nakledilen böbrekle hayata tutundu.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

İtalyan futbolunun efsane isimlerinden Totti, Suriye'de sivillerin ve çocukların ölmesine neden olan kimyasal saldırı hakkında bir mesaj yayınladı.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

Çocuklara yönelik boyama kitaplarında Adolf Hitler'in resimlerinin olduğunun ortaya çıkması üzerine kitabın Belçikalı yayınevi ve kitabı satan Hollandalı kitabevi özür diledi. Çocuklara yönelik boyama kitaplarında Adolf Hitler'in resimlerinin olduğunun ortaya çıkması üzerine kitabın Belçikalı yayınevi ve kitabı satan Hollandalı kitabevi özür diledi. Kitapta boşlukları boyayınca, Hitler'in kolunda gamalı haç ile Nazi selamı verirken resmi oluşuyor.


Yayın Tarihi: 06.04.2017

Nepal sınırı yakınlarında Katarniaghat Vahşi Yaşam Alanı'nda bulunan 8 yaşındaki kız çocuğu yürümeyi ve konuşmayı bilmiyor. Kuzey Hindistan'ın Bahreich kentindeki uzak bir doğa rezervi boyunca dolaşan bir kişinin maymunların arasında bulduğu kız çocuğu hastaneye kaldırıldı. Maymunlarla birlikte mutlu şekilde yaşadığı gözlenen kızla iletişime geçildiğindeyse konuşamadığı ve insanlar gibi yürüyemediği anlaşıldı.


Yayın Tarihi: 06.04.2017

Nerede çekildiği bilinmeyen görüntüler izleyenlerini yüreğini sızlattı. Kucağındaki minicik bebeğe art arda tokat atan anne görenleri hayrete düşürdü. Sosyal medyada büyük tepki toplayan anlarda ağlamasına tahammül edemediği bebeği döven acımasız anne yer alıyor. Defalarca tokatladığı bebeğin yüzünü kıpkırmızı yapıyor. İşte görenleri hayrete düşüren o görüntüler.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

ABD'nin New York eyaletinde, iki yaşındaki Cameron adlı bebeğin yemek sırasında uykusu gelince ortaya bu sevimli görüntüler çıktı.


Yayın Tarihi: 05.04.2017

Önceki gün bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülenen Naz Elmas, "Evlenmeden çocuğa da razıyız" dedi.


Yayın Tarihi: 04.04.2017

Oyuncu Naz Elmas önceki gün, bankacı sevgilisi Cemre Bozer ile Nişantaşı sokaklarında yürürken görüntülendi. Hamile olduğu ve evleneceği yönünde haberler çıkan Naz Elmas, hakkında çıkan haberlere cevap verdi.


Yayın Tarihi: 03.04.2017

Muhammed Bzeek 62 yaşında. 1978’de Libya’dan ABD’ye göç etti. Los Angeles’ta ölmek üzere olan çocukları evlat edinmeye başladı. Bzeeki, onlara bir ev, baba ve huzur içinde bir ölüm veriyor. Muhammed 62 yaşında. 1978’de memleketi Libya’dan ABD’ye gitti. Chicago’da elektronik mühendisliği üzerine eğitim aldı. Evlatlık aldığı 80 çocuğun 10’unu kaybetti. Libya asıllı bir ABD vatandaşı olan Bzeek, ayrımcılığa uğramış olmasına rağmen sergilediği tavırla Trump'a örnek gösteriliyor.


Yayın Tarihi: 01.04.2017

Aydın merkez ilçe Efeler'de kayda alınan görüntüler izleyenleri duygulandırdı. Aydın Efeler ilçe merkezinde bardaktan boşalırcasına yağan yağmurda herkes ıslanmamak için kaçışırken, kent meydanındaki bayrakların ıslanınca ağırlaşarak yere düştüğünü gören bir çocuk şiddetli yağmura aldırmadan bayrakları toplamaya çalıştı.


Yayın Tarihi: 31.03.2017

Afrika’nın doğusundaki açlık ve kıtlık özellikle çocukları tehdit ediyor.


Yayın Tarihi: 31.03.2017

Çocukların doğum günü eğlencesi faciayla bitti. Miniklerin bulunduğu katın zemini çöktü çok sayıda kişi yaralandı. Brunei'de doğum günü kutlamasına katılan çocuklar oyun oynayarak eğleniyordu. Ancak bir şeyler yolunda gitmedi ve çocukların bulunduğu ikinci katın zemini büyük bir gürültüyle çöktü. Zeminin çökmesiyle suya düşen çoğunluğu çocuk çok sayıda kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, o anlar kameraya yansıdı.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Çin'de çocuklarıyla ilgilenmesi için tuttukları dadının davranışlarından şüphelenen çift eve gizli kamera yerleştirdi. Kamera kaydını izledikten sonra dehşete düşen ebeveynler, çocuklarının dadı tarafından tartaklandığını gördü. 40 yaşındaki dadı, ebeveynlerle yüzleştiğinde ise ruh halinin kötü olduğunu söyleyerek kendisini savundu. İşte o görüntüler.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

İtalyan parlamentosu, yanlarında aileleri olmaksızın ülkeye gelen göçmen çocuklara koruma sağlayan yasayı kabul etti.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Yol kenarındaki bozuk su ısıtıcısının robot olduğuna inanan küçük kızın ısıtıcıyı kucakladığı anlar sanal alemin en çok izlenenleri arasına girdi. İşte su ısıtıcısına 'wobot' diye seslenip kucaklayan ufaklığın sevimli görüntüleri.


Yayın Tarihi: 29.03.2017

Geçtiğimiz akşam saatlerinde ikinci kez anne olan Pelin Karahan'ı hastanede ilk ziyaret edenler arasında Murat Dalkılıç ile eşi Merve Boluğur çifti vardı. Ünlü çift hastane önünde muhabirlerin sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 29.03.2017

ABD'nin Georgia eyaletinde bebeklerine Allah soyadını vermek isteyen bir ailenin başvurusu kabul edilmedi. Amerikan Sivil Özgürlükler Birliği (ACLU), aile adına eyalet yönetimine dava açtı.


Yayın Tarihi: 28.03.2017

Çocuk olmaması sebebiyle başvuran erkeklerin yaklaşık % 40’ında varikosel hastalığı tespit edilir.


Yayın Tarihi: 27.03.2017

Çocukların artık “seni leylekler bıraktı” yalanına inanmadıkları belli bir yaş vardır.


Yayın Tarihi: 25.03.2017

Irak'ın Musul kentinde köşeye sıkışan terör örgütü DEAŞ'in, canlı bomba olarak kullandığı küçücük çocuklar üzerinde uyguladığı korkunç taktik ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 22.03.2017

Vicdansız anne cezalandırmak istediği çocuğunun kafasına basıp demir parmaklıklara bağladı.


Yayın Tarihi: 19.03.2017

Afrika ülkesi Zimbabve'de bir kasabada avlanan timsahın içinden çocuk kalıntıları çıktı.


Yayın Tarihi: 17.03.2017

Adana'da hırsız-polis oynarken pompalı tüfekle babasını vurarak öldürdüğü ileri sürülen olayda anne ve çocuktan barut örneği çıkmazken babadan çıktı.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

Irak’ın Musul kentinden insanın içine işleyen bir görüntü geldi.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

Çocuğun aç kalacağı kaygısıyla hareket eden anne ve babalar, beslenme konusunda yanlış adımlar atabiliyor.


Yayın Tarihi: 16.03.2017


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Kafasında 10 santimden büyük bir yarık olan minik Pov hastaneye götürüldüğünde doktorlar şaşkına dönmüş ancak onu tıbbi tedavi yapılmaksızın eve göndermişler.


Yayın Tarihi: 10.03.2017

Öncelikle, evladına bir fiske bile vurmayan ebeveynleri alkışlıyoruz.


Yayın Tarihi: 09.03.2017

Yetişkinlerin cesaret edemeyeceği vahşiliklere imza atan çocukların sayısı az değil. İşte tarihin gelmiş geçmiş en korkunç çocuk katilleri...


Yayın Tarihi: 07.03.2017
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir