Son Dakika Yeni Bilal Erdoğan Haberleri

Türkiye Gençlik Vakfı'nın (TÜGVA) Diyarbakır'da düzenlediği programda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Bize gerici diyenleri utandırdık mı 15 yılda, evet. Bu ülkede alnı secdeye gittiği için gerici diyenler, ne uçak yaptırdılar, ne de araba yaptırdılar. Kendileri uzaya mı gitti, hayır" dedi.


Yayın Tarihi: 05.11.2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da katıldığı '2023 Gençlik Şurası' çıkışı bir evin balkonundan yapılan daveti geri çevirmedi.


Yayın Tarihi: 23.10.2017

Bilal Erdoğan TÜGVA Giresun İl Temsilciliği’nin açılışına katıldı. Bilal Erdoğan açılışta yaptığı konuşmada "Avrupa özentilerine sesleniyorum. Biz niye bu gavurların peşindeyiz. Biz dünyaya millet nedir öğretmişiz" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 30.09.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Myanmar’ın Kuzey Rakhayn eyaletindeki insanlık dramına dikkati çekmek ve Bangladeş’e sığınmak zorunda kalan Arakanlı Müslümanlara yardım çalışmalarını yerinde incelemek üzere Bangladeş'e gitti. Myanmar'a giden yardım heyetinde bulunan Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan, "Bu çağda bütün dünyanın gözü önünde böyle bir vahşetin yaşanması inanılır gibi değil" dedi.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

Myanmar'da Arakanlı Müslümanların ölüm-kalım mücadelesi sürüyor. Ordunun şiddetinden kaçan 150 bine yakın kişi komşu Bangladeş'e sığındı. Yüzlercesi de yollarda. Onlara yardım eli uzatansa Türkiye oldu. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, sığınmacılara yardım için Bangladeş’te. Heyet, Myanmar sınırına yakın kampı ziyaret etti. Emine Erdoğan, "Bu çağda bu vahşet inanılır gibi değil" dedi.


Yayın Tarihi: 08.09.2017

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Radyo ve Televizyonu'nun genel müdürlüğü görevini yürüten Şenol GÖKA'nın istifa ettiği açıklanmıştı. FETÖ ile mücadelede yetersiz görülen TRT kurumunda yeni dönemde yapılanma için etkin, iyi yetişmiş ve verimli çalışacak kadrolar için değişim devam ediyor. Genel Müdür istifasından sonra Özel Kalem Müdürü teftiş kurulu başkanı ve 5 daire başkanı da görevden alındı. Bu durum TRT'de deprem etkisi yarattı!


Yayın Tarihi: 16.05.2017

Sözcü gazetesi yazarı Can Ataklı, 'Erdoğan, Gül'e neden çok soğuk?' başlıklı bugünkü yazısında çarpıcı iddialarda bulundu. 17‐25 Aralık operasyonunda Bilal Erdoğan'ın da gözaltına alınması söz konusu olunca Recep Tayyip Erdoğan'ın oğluna "Abdullah Amcana (Abdullah Gül) git, hemen durumu anlat, bir şeyler yapsın" dediğini aktaran Can Ataklı, Abdullah Gül'ün, Bilal Erdoğan'a, "Bence hiç çekinme, git ifade ver" sözlerinin iki lider arasındaki ipleri kopardığını öne sürdü.


Yayın Tarihi: 15.05.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 16 Nisan anayasa değişikliği referandumu için konuştu. Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin yönetim sistemini düzenleyen, toparlayan anayasal bir değişikliği kaçınılmaz ve gerekli hale getirdiğini ifade ederken, "Bu değişikliği Recep Tayyip Erdoğan varken yaptık yaptık, bu değişiklik Tayyip Erdoğan sonrası için lazım. Ama böyle bir değişikliği Tayyip Erdoğan'dan sonra Türkiye yapabilir mi? Bana sorarsanız biraz sıkar” dedi.


Yayın Tarihi: 11.04.2017

Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, "15 Temmuz'daki işgal girişiminin arkasındaki egemen güçler, dış odaklar ve onların yerli işbirlikçileri zelil, rezil oldular. Yurtdışına kaçıyorlar, Avrupa, Amerika onlara kucak açıyor. Bunların kimler tarafından korunup kollandığını bugün çok daha açık şekilde gördük. Millet, kuklacıyı gördü. Mehmet Akif'in dediği gibi o maske düştü. Maske orada kaldığı müddetçe bu millet aldatılacaktı, belki aldanacaktı" dedi.


Yayın Tarihi: 09.04.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Gaziantep Teşkilatı tarafından bir restoranda düzenlenen toplantıya katıldı. Erdoğan burada yaptığı konuşmasında "Hani diyorlar ya bu ülkede diktatörlük olacak, tek adamlık olacak diye. Bu millet her zaman diktatörlere haddini bildirmiştir. Bu millete bunu artık yediremezsin" dedi.


Yayın Tarihi: 08.04.2017

Pentagon'un sözcüsü gibi kabul edilen Amerikalı neo-con yazar Michael Rubin'in Twitter hesabından yaptığı son paylaşım tartışma yarattı. Eski Pentagon yetkilisi, paylaştığı Tweet'inde "1. Reza Zarrab 2. Mehmet Hakan Atilla 3. Bilal Erdoğan" ifadelerini kullandı. Rubin'in ismini saydığı 3 kişiden Reza Zarrab ve Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'de tutuklanmaları, akıllara 'Bilal Erdoğan'a yönelik bir hamle mi geliyor?' sorusunu getirdi.


Yayın Tarihi: 01.04.2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Manisa'da katıldığı konferansta CHP lideri Kılıçdaroğlu'nu eleştirdi. Erdoğan, "Ana muhalefet lideri sandıkta gizlice 'Evet' oyunu kullanacak" dedi.


Yayın Tarihi: 21.03.2017

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Avrupa'nın insan haklarını ayaklar altına aldığını ifade etti.


Yayın Tarihi: 15.03.2017

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan "Referandumda bağımsızlığımızın teminat altına alacak bir sistemi egemen kılmak için sandıklara gitmemiz lazım. İrademizi ortaya koymamız lazım" dedi.


Yayın Tarihi: 09.02.2017

CHP PM üyesi Saliha Sera Kadıgil, "Halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi.


Yayın Tarihi: 31.01.2017

Cübbeli Ahmet, düşünmeye zorlayan ve en stratejik oyun olan satranca yönelik “Oynayanlar lanetlenmiştir” iddiasını tekrarladı. Bu düşüncesini okçuluk yaptığı bilinen Bilal Erdoğan ile savundu.


Yayın Tarihi: 13.01.2017

Mahkeme, Kılıçdaroğlu'nun 2 Aralık tarihinde Ankara'da ifadesinin alınmasına karar verdi.


Yayın Tarihi: 01.11.2016

İtalyan basınına göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında soruşturma açıldı. Erdoğan'ın avukatı soruşturmayı reddetmezken, suçlamanın içeriği hakkında bilgileri olmadığını söyledi.


Yayın Tarihi: 17.02.2016

İtalyan Corriere della Sera gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu hakkında İtalya'da "kara para aklama" iddiasıyla soruşturma açılması talebinin, Cem Uzan'ın kardeşinden geldiğini öne sürdü.


Yayın Tarihi: 12.12.2015

İtalyan Corriere della Sera gazetesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ı "kara para aklama” suçlamasıyla Bolonya Savcılığı'na şikayet eden kişinin Hakan Uzan olduğunu öne sürdü


Yayın Tarihi: 11.12.2015

Bilal Erdoğan, İtalyan basınına verdiği mülakatta, IŞİD'le ticari ilişkisinin olmadığını, 'şirketinin ofis inşa ettiğini, petrol satmadığını' söyledi. Erdoğan, İtalya'ya gelme nedenin ise, 'Türkiye'de dikkatinin dağılması' olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 08.12.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan hakkında İtalya'ya yüklü miktarda para transfer ettiği iddiasıyla Bolonya Savcılığı’na şikayette bulunuldu.


Yayın Tarihi: 04.12.2015

Bilal Erdoğan, "İnşallah bu seçim sonuçları da ülkemizin barışına, huzuruna ve artık hakikaten ekonomik kalkınmasının, gelişmesinin devamına katkıda bulunsun diye dua ediyoruz" dedi.


Yayın Tarihi: 02.11.2015

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, ilk kez canlı yayına çıktı.


Yayın Tarihi: 23.10.2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Sayın Kılıçdaroğlu bizi ve vakfımızı çok ağır itham etti, mahkemeler onu tazminat ödemeye mahkum etti. Sayın Kılıçdaroğlu belki hata ettiğini anlar" dedi


Yayın Tarihi: 20.10.2015

Hakkında "İtalya'ya kaçtı" iddiaları bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Anadolu Ajansı'na konuştu.


Yayın Tarihi: 08.10.2015

Hakkında "İtalya'ya kaçtı" iddiaları bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Anadolu Ajansı'na konuştu.


Yayın Tarihi: 07.10.2015

Bilal Erdoğan’ın, Johns Hopkins Üniversitesi’nin İtalya birimindeki doktora eğitimine geçen ay yeniden döndüğü ortaya çıktı.


Yayın Tarihi: 07.10.2015

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi’nden Bilal ve Sümeyye Erdoğan için açıklama yapıldı.


Yayın Tarihi: 24.07.2015

Twitter fenomeni Fuat Avni Bilal Erdoğan ve birtakım isimlere suikast yapılacağını öne sürdü.


Yayın Tarihi: 06.07.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan oyunu Üsküdar'da bulunan Saffet Çebi Ortaokulu'nda kullandı.


Yayın Tarihi: 07.06.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 1. Uluslararası Türkoğlu Avasım Geleneksel Türk Oyunları Festivali'nde attığı ok ile festivalin startını verdi.


Yayın Tarihi: 31.05.2015

İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan gece yarısı Yenikapı Meydanı'ndaydı.


Yayın Tarihi: 30.05.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, 'İstanbul'un Fethinin 562. Yılı Kutlamaları'nın yapılacak olduğu Yenikapı da son kontrolleri yerinde inceledi.


Yayın Tarihi: 30.05.2015

Türkiye Okçuluk Federasyonu ve World Archery'nin işbirliğiyle düzenlenen 3. Geleneksel Fetih Kupası Okçuluk Yarışması'nda dereceye girenlere ödülleri verildi.


Yayın Tarihi: 29.05.2015

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Malatya'da Yeni Türkiye ve Asım'ın nesli konferansında gençlerle bir araya geldi.


Yayın Tarihi: 26.05.2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, aynı zamanda Mısır vatandaşı olduğu yönündeki iddiaları yalanladı.


Yayın Tarihi: 25.05.2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, Çanakkale'de İlim Yayma Cemiyetinin toplantısına katıldı. Erdoğan, toplantının açılışında Kuran-ı Kerim okudu.


Yayın Tarihi: 22.05.2015

'Başkanlık sistemi, Tayyip Erdoğan varken değil, Tayyip Erdoğan yokken ihtiyacımız olan bir sistem'


Yayın Tarihi: 22.05.2015

Gazeteci Soner Yalçın, yargılandığı davada bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı.


Yayın Tarihi: 07.05.2015

CHP'li Muharrem İnce, Bilal Erdoğan'ın İHL müdürleriyle toplantı yapmasını eleştirerek, "Sen kimsin de okul müdürleriyle toplantı yapıyorsun" dedi.


Yayın Tarihi: 18.04.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan gündemle ilgili sorularına, Türkiye üzerinde oynadığı oyunların bir parçası olduğu aşikar" dedi.


Yayın Tarihi: 03.04.2015

Yazar Ergun Babahan hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret suçlamasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı.


Yayın Tarihi: 25.03.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, CHP Aydın İl Başkanı Hikmet Saatçı'ye hakaret davası açtı.


Yayın Tarihi: 14.03.2015

Soner Yalçın, 'Kayıp Sicil - Erdoğan'ın Çalınan Dosyası" adli kitabında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret ettiği iddiasıyla hakkında açılan dava kapsamında hakim karşısına çıktı.


Yayın Tarihi: 03.03.2015

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Erdoğan, Şişli’de yapımı tamamlanan 160 yataklı kız öğrenci yurdunun açılışını yaptı.


Yayın Tarihi: 25.02.2015

Yazar Ali Emre Özsoy hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a hakaret suçlamasıyla 2 yıl 8 aya kadar hapsi istemiyle dava açıldı.


Yayın Tarihi: 24.02.2015

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, "Artık ülkemizde belli engelleri yıktığımızı düşünüyorum. Özgürlükler alanında ciddi adımlar atıldığını düşünüyorum” dedi.


Yayın Tarihi: 24.02.2015

Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV)'nın Eyüp'teki yeni merkez binasının resmi açılışı bugün yapıldı.


Yayın Tarihi: 13.02.2015

Üsküdar Belediyesi tarafından Bulgurlu’da yaptırılan Üsküdar Gençlik Akademisi’nin açılışı Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un katılımıyla gerçekleşti.


Yayın Tarihi: 13.12.2014