Tecavüz nedir?

Tecavüz nedir?

Irza geçme olarak da adlandırılan kişinin rızası olmadan cinsel ilişkide bulunulmasını ifade eden cinsel saldırı türüne tecavüz denir. Baskı, fiziksel güç ve otorite istismarı ile bilinci kapalı, reşit olmayan veya zihinsel engelli kişilerle cinsel ilişkiye girilerek tecavüz gerçekleştirilir. Cinsel kölelik ve savaş tecavüzü durumu hem insanlık hem de savaş suçu olarak kabul edilmektedir. Birleşmiş Milletler Uyuşturucu ve Suç Ofisi, 2011 tarihinde tecavüzcülerin çoğunlukla erkek ve tecavüz edilen mağdurların ise çoğunlukla kadın olduğunu açıkladı. Ayrıca tecavüz olaylarının büyük bir çoğunluğunun mağdurun tanıdığı bir kişi tarafından gerçekleştirildiği ve yabancı kişiler tarafından gerçekleştirilen tecavüzlerin oranının oldukça düşük olduğu yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

tecavüz Haberleri

İki kadından Fransa'yı sarsan iddia: Bakan bize tecavüz etti

Fransa’da iki kadın, yeni atanan fiziksel engelli Dayanışma, Özerklik ve Engelli Bireyler Bakanı Damien Abad’in kendilerine tecavüz ettiğini iddia etti. İki kadın, 2010 ve 2011 yıllarında Abad’ın kendilerini cinsel ilişkiye zorladığını belirtti. Ayrıca kadınlardan birinin 2017 yılında Abad hakkında polise şikayette bulunduğu, ancak delil yetersizliği nedeniyle dosyanın herhangi bir işlem yapılmadan kapatıldığı iddia edildi. İşte Fransa'yı sarsan tecavüz iddiasının detayları

Haber 24-05-2022 12:55

Korkunç iddia! Ukraynalı gazetecinin paylaşımı ortalığı karıştırdı: Bir yaşındaki erkek bebeklere tecavüz ettiler

Ukraynalı gazeteci Iryna Matviyisyn tarafından hazırlanan bir rapor, Ukrayna Savunma Bakanlığı’nın Twitter hesabında paylaşıldı. Ukrayna Savunma Bakanlığı, Harkov yakınlarındaki yakın zamanda kurtarılan kasaba ve köylerde Rus askerleri tarafından sekizi bir yaşındaki çocuklara yönelik olmak üzere 10 tecavüz vakası bildirdi.

Trend 21-05-2022 13:30

İngiltere'de Muhafazakar Partili bir milletvekili, tecavüz ve cinsel saldırı şüphesiyle tutuklandı

İngiltere'de iktidardaki Muhafazakar Parti'de ismi açıklanmayan bir milletvekili, tecavüz ve cinsel saldırı şüphesiyle tutuklandı.

Haber 18-05-2022 00:14

Son dakika: Yoga kursunda hipnozlu tecavüz! İnternette görüp gitti yarı baygın halde...

Son dakika: Akıllara durgunluk veren olay Kağıthane'de yaşandı! 36 yaşındaki öğretmen F. N yoga kursuna gitmeye karar verdi. Talihsiz kadın iddialara göre özel ders aldığı eğitmenin tecavüzüne uğradı. Önce elle tacize uğradığını söyleyen F. N daha sonra tecavüze uğradığını belirtti. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 09-05-2022 07:14

14 yaşında tecavüze uğramıştı! Şifayı 'tantrik seks' ile buldu

İngiltere'den 50 yaşındaki Jennifer Surch, henüz 14 yaşındayken korkunç bir cinsel şiddete maruz kaldı ancak insanları vücudun duyumlarından zevk almaya teşvik etmek için tasarlanmış, yavaş, meditatif bir seks yöntemi olan tantrik seksi keşfettikten sonra travmasının iyileşmeye başladığını söyledi.

Trend 05-05-2022 12:22

Malezya’da mide bulandıran olay! Kediye tecavüz eden 63 yaşındaki adam yakalandı

Malezya’da yaşanan bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Çocukların ağırlıklı olarak oyun oynadığı bir parka gelen 63 yaşındaki Janting Anak Keling isimli bir adam bir sokak kedisine tecavüz etti. Çevresindekilerin bakışlarına aldırış etmeyen adam kedinin ölümüne neden oldu. Olay yerine polis ekiplerinin gelmesinden sonra suçunu itiraf eden Keling, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Trend 25-04-2022 14:43

Ukrayna Savaşı: 'Rus askerleri bana tecavüz etti, eşimi öldürdü'

Ruslar, Ukrayna'nın başkenti Kiev çevresindeki bölgelerden çekildiler. Ancak geride, belki de travmadan asla kurtulmayacak ağır yaralı hayatlar bıraktılar. BBC, işgalci askerlerin Ukraynalı kadınlara tecavüz ettiğine dair kanıt buldu, birinci elden tanıklarla görüştü.

Haber 12-04-2022 07:10

13 öğrencisine tecavüz eden Endonezyalı okul müdürünün cezası kesinleşti

Endonezyalı okul müdürü Herry Wirawan, yaşları 12-16 arasında değişen 13 kız öğrencisine tecavüz etme suçundan tutuklanmıştı. 8 öğrencisinin hamile kaldığını ve okul müdüründen çocuklarını doğurduğunun ortaya çıkmasından sonra Wirawan’ın ömür boyu hapis cezasının bozulmasına karar verildi. Okul müdürü mahkeme tarafından ölüme mahkum edildi.

Trend 06-04-2022 11:46

Ukrayna'dan endişelendiren açıklama: Buça'daki dehşet buzdağının görünen kısmı, Mariupol'deki durum çok daha kötü

Ukrayna Dışişleri Bakanı Dmitro Kuleba, Ukrayna ordusunun Rus askeri güçlerinden kurtardığı başkent Kiev yakınlarındaki Buça'daki dehşetin, "buzdağının görünen kısmı", Mariupol'deki durumun ise "çok daha kötü" olduğunu belirtti. "Buça kurbanları ve Ukrayna halkı adına ortaklarımızdan Rusya'ya bu hafta en ağır yaptırımların uygulanmasını talep ediyorum" diyen Kuleba, bunun, Ukrayna Dışişleri Bakanı olarak kendisinin değil, tecavüz, işkence ve cinayet mağdurlarının talebi olduğunu dile getirdi.

Haber 04-04-2022 21:25

Ünlü popçu Kurtuluş Kuş hayranına tecavüz etti iddiası: "Bakire olduğumu söyleyerek yalvardım!" Kurtuluş Kuş açıklama yaptı

Son dönemin popüler isimlerinden Kurtuluş Kuş’un konser için gittiği Aydın’da, hayranı olan bir genç kıza tecavüz ettiği iddia edildi. Mağdur B.Ö. “Hayatımı karartan bu kişi, adalet önünde hesap verecek” dedi. Kurtuluş Kuş iddiaların ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Magazin 01-04-2022 16:59

Büyük ihmal! Lüks otelde korkunç bir tecavüze kurban gitti

ABD'den Bahamalar'a tatile giden bir aile kaldıkları lüks otelde 15 yaşındaki kızlarının vahşi bir tecavüze maruz kaldığını iddia etti. Olayın ardından yapılan araştırmalarda tecavüzcünün bilinen bir uyuşturucu satıcısı olduğu öğrenildi. Aile otelin güvenlik ihtimali karşısında şok oldu.

Trend 31-03-2022 11:45

AB Komisyonu üyesinden kan donduran iddia! Rus askerlerinden Ukraynalı kadınlara sistematik tecavüz

Avrupa Birliği (AB) Komisyonunun içişlerinden sorumlusu üyesi Ylva Johansson, Rusya-Ukrayna savaşıyla ilgili kan donduran bir iddia ortaya attı. Johansson, "Ukraynalı mevkidaşım bana kadınların, çocuklarının gözü önünde Rus askerleri tarafından sistematik şekilde tecavüze uğradıklarını söyledi" dedi. İşte korkunç iddianın detayları!

Haber 30-03-2022 17:20

15 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdi! İfadesi herkesi şaşırttı: Yaş sadece bir sayıdır

Kuzey Galler’de yaşanan bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. 21 yaşında öğretmen asistanı olarak görev yapan Rebecca Williams isimli kadının 15 yaşındaki bir öğrenciyi evine davet ederek cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. İfadesinde “Yaş sadece bir sayıdır” diyerek kendisini savunan Williams, açılan soruşturmanın sonucunda mahkeme kararıyla 12 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Trend 29-03-2022 14:23

Son dakika! Şeyma Demir'in cesedi ters kelepçeli halde bulunmuştu... Tecavüz itirafı geldi

Kırşehir'de Şeyma Demir'in korkunç ölümünün ardından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Cesedi, Kızılırmak kenarında, ters kelepçeli ve ensesinden vurulmuş halde bulunan 18 yaşındaki Şeyma Demir'le ilgili katil zanlısından itiraf geldi. İşte kan donduran cinayette yeni detay...

Haber 29-03-2022 10:09

“Erkek eskortum” diyerek evine zorla girdi! Defalarca tecavüze uğrayan kadın saldırganın penisini ısırdı

Manchester’da yaşanan bir olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Evil Brian Brough isimli bir adam, komşusunun arkadaşı olduğunu söyleyerek bir kadının evine girdi. Komşunun evde olmadığını ve tuvalet ihtiyacını gidermek için eve girip giremeyeceğini soran adam, kadına cinsel saldırıda bulundu. İsmi açıklanmayan kadının saldırgandan kurtulmak için cinsel organını ısırdığı söylendi.

Trend 26-03-2022 11:50

Cinayetin ardından cinsel istismar çıktı! "Elimi ve kolumu bağlayarak bana tecavüz etti"

Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde Kenan Cesur (38), Ramazan Çar'ı (41) pompalı tüfekle öldürdü. Cesur, çocukluğunda Çar'ın cinsel istismarına uğradığını, cinayet günü de 'Sana nasıl tecavüz ettim' diyerek olayı kendisine yeniden hatırlattığını öne sürdü. Kenan Cesur, iddianamede yer alan ifadesinde, "6-7 yaşlarında köyde hayvan otlatıyordum. Ramazan Çar, benim elimi ve kolumu bağlayarak bana tecavüz etti. Bu olaydan kimseye bahsedemedim. Ramazan Çar, hayvanlara bile tecavüz ederdi" dedi.

Haber 14-03-2022 10:02

Köpeğe tecavüz davasında mide bulandıran ifadeler! 'Çığlık atıyordu'

Bartın’da köpeğe cinsel istismar davasının 2’nci duruşmasında görgü tanıklarının ifadeleri dinlendi. Tanık S.P. ifadesinde, “Tarlaya gidiyorduk. Fındık tarlasından köpek sesleri duyduk. Köpek sanki araba çarpmış gibi çığlık atıyordu." sözlerini kullandı.

Haber 23-02-2022 23:19

Köpeğe tecavüz görüntüleri cep telefonuyla kaydedilmişti! 66 yaşındaki adam için 'İktidarsızlık' tespiti istendi

Bartın'da yaşayan 66 yaşındaki M.D.'nin tarlada bir köpeğe cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilmiş, o ana ait görüntüler cep telefonu kamerasıyla kaydedilmişti. Olayla ilgili davanın ikinci duruşmasında sanığın avukatının talebi dikkat çekti. M.D.'nin avukatı 66 yaşındaki adamın 'iktidarsız' olduğunun tespitini talep etti.

Haber 23-02-2022 14:28

Fitness eğitmeni İbrahim Yener, apartman görevlisi Nefise Dolapcı'ya tecavüz etmişti! Şok savunma: Hapiste yatarım problem yok

2018 yılında Beşiktaş'ta meydana gelen olayda gürültü yaptığı gerekçesiyle kendisini uyaran 53 yaşındaki apartman görevlisi Nefise Dolapcı'ya tecavüz ettikten sonra boğazını keserek öldüren 33 yaşındaki fitness eğitmeni İbrahim Yener, duruşmadaki savunmasında, ''Neye inanırsınız bilmiyorum, ben sadece yaşadıklarımı söyledim. 30 saniyede 30 yılım çöpe gitti. Kayıplarım var. Hapiste yatarım bir problem yok. Konuların böyle olacağını bilseydim net bir şekilde intihar ederdim" dedi.

Haber 23-02-2022 10:49

Ayşe Tükrükçü şimdi ne yapıyor? Türkiye onu ‘Hayatsız Kadın’ olarak tanımıştı…

Ayşe Tükrükçü, geçtiğimiz dönemlerde katıldığı bir YouTube programında hayat hikayesini anlatmıştı. Küçük yaşlarda, amcası tarafından tecavüze uğrayan ve sonrasında eşi tarafından geneleve satılan Ayşe Tükrükçü bakın şimdi ne yapıyor...

Magazin 23-02-2022 10:18

Doktora tecavüze 'doktor' indirimi! Skandal savunma: 'Ben rızası dışında bir şey yapmadım'

Kırklareli'nde özel bir hastanede yaşanan iğrenç olayda karar çıktı. Yabancı uyruklu kadın doktora iğrenç tuzak kurup ‘tecavüz dehşetini’ yaşatan başhekim hakkında mahkeme heyeti, başhekimin geçmişini indirim sebebi kabul ederek cezasını 18 yıldan 15 yıla düşürdü.

Haber 16-02-2022 17:27

Antalya'da kaçtığı iddia edilen 18 yaşındaki Hayriye: Tecavüz ederken fotoğraflarımı çekti, babası da şahit

2 yıl önce Antalya'da 18 yaşındaki Hayriye'yi kaçırıp cinsel istismarda bulunan C.B. ve babasının yargılanmasına başlandı. Farklı zamanlarda uyuşturucu verilip, çıplak fotoğrafları çekilerek tehdit edildiğini söyleyen genç kız ''Bana sürekli uyuşturucu verdikleri için hep kendi iradem dışında gittim. C.B. bana tecavüz etti. Tecavüz ederken de fotoğraflarımı çekti. Uygunsuz fotoğraflarımı yayınlamakla beni tehdit etti. Polisin son baskınında beni sandığın içine sakladılar'' açıklamasında bulundu.

Haber 11-02-2022 14:11

Sevgilisine tecavüze kalkışmıştı... Manchester United'lı Mason Greenwood hakkında son dakika gelişmesi!

Manchester United'ın genç oyuncusu Mason Greenwood, eski kız arkadaşına şiddet uygulayıp tecavüze kalkmıştı. Bu görüntüleri ve ses kayıtlarını Instagram hesabından paylaşan Harriet Robson, Greenwood'un kendisini darp ettiğini de söyleyerek fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu olay üzerine İngiliz polisi oyuncuyu tutuklayarak sorguya aldı. Mason Greenwood hakkında bugün son dakika gelişmesi yaşandı. Mahkeme genç oyuncu ile ilgili kararını verdi.

Spor 03-02-2022 08:09

Son dakika: Cinsel saldırı, tecavüz ve şiddet... Greenwood'un futbol kariyeri bitebilir! Gözaltına alındı

Son dakika: Manchester United'ın 20 yaşındaki yıldızı Mason Greenwood, tecavüz ve cinsel saldırı şüphesiyle gözaltında. Futbolda geleceğin süper starları arasında gösterilen genç oyuncu müthiş yeteneği ile herkesi büyülüyordu. Fakat Greenwood'un kariyeri bitirebilir... Kız arkadaşının yayınladığı video ve ses kayıtlarından sonra kadro dışı bırakılan Greenwood hakkında soruşturma başlatılmıştı. Manchester United, genç oyuncuyu bu olayın ardından kadro dışı bıraktı.

Spor 31-01-2022 08:16

Manchester United, tecavüzle suçlanan futbolcuyu süresiz kadro dışı bıraktı

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United'ın oyuncusu Mason Greenwood, kız arkadaşı tarafından şiddet ve tecavüzle suçlandı. Kulüp iddialar üzerine Greenwood'u süresiz kadro dışı bıraktı.

Haber 30-01-2022 21:16

''Seninle seks yapmak istemiyorum'' Manchester United forması giyen Mason Greenwood tutuklandı

Manchester United forması giyen ve geleceğin en parlak yıldızları arasında gösterilen Mason Greenwood, kız arkadaşı Harriet Robson'a tecavüz etmeye kalkıştı iddiası dünya gündemini sarstı. Sosyal medya hesabından kendisine şiddet uygulandığı görüntüleri ve o an kaydettiği sesleri paylaşan Harriet Robson dünya gündeminde olay oldu. Bu skandalın ardından Mason Greenwood tutuklandı.

Spor 30-01-2022 15:45

Oğullarının ölümünden sorumlu tutulan genç kadına toplu tecavüz! Hindistan'da mide bulandıran olay

Hindistan'da genç bir kadın toplu tecavüze uğradıktan sonra saçları kesildi, yüzü mürekkeple boyanarak sokaklarda dolaştırıldı. Mağdurun kız kardeşine göre böyle bir olayın yaşanmasının nedeni, mahallede yaşayan ve kadına aşık olduğunu iddia eden bir çocuk geçen yıl Kasım ayında intihar etti. İntihar eden kişinin ailesi ise olaydan bu genç kadını sorumlu tutarak 'intikam' almaya çalıştı. Kan donduran olay sonrası cinsel saldırı nedeniyle 7'si aileden olmak üzere 11 kişi gözaltına alındı.

Haber 28-01-2022 18:03

Son dakika: Robinho'ya 9 yıllık hapis cezası! 'Toplu tecavüz...'

Son dakika: Ülkemizde Başakşehir ve Sivasspor formaları giyen Brezilyalı efsane futbolcu Robinho, 9 yıllık hapis cezası aldı. İtalya'da görülen tecavüz davası sonuçlandı. 9 sene hapis cezasına çarptırılan yıldız oyuncunun itirazı, temyiz mahkemesi tarafından reddedildi ve resmen onandı. Futbolcunun hayranları bu haberden sonra tecavüz olayına büyük tepki gösterdi.

Spor 19-01-2022 21:15

Son dakika: Akrabası tarafından cinsel istismara uğradıktan sonra intihar eden Emre Yıldır’ın itirafı herkesi ağlattı! ‘Ben kendimi feda ettim anne’

Son dakika haberi: Çocukluğundan beri akrabası Vedat Tarhan’ın cinsel saldırısına uğrayan Emre Yıldır’ın intiharı milyonlarca kişiyi derinden etkilemişti. Emre Yıldır’ın annesi Hülya Oya Yıldır, Psikolog Gökhan Çınar'ın Youtube kanalına konuk oldu. Emre Yıldır hakkında ilk kez bilinen gerçekleri anlatan acılı anne oğlunun kendisine ‘Anne beni herkesten korudun ama evdeki kurtlardan koruyamadın’ dediğini ifade etti. Emre Yıldır’ın intihar günü yaşadıkları da ortaya çıktı.

Haber 14-01-2022 10:11

Son Dakika: "Sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" demişti! Suriyeli 2 kişi sınır dışı edildi

Son dakika haberine göre Sosyal medya üzerinden Türkiye'de yaşayan kadınlarına yönelik "Türk kızlarına, sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" diyerek iğrenç ifadeler kullanan Suriye uyruklu iki kişi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Türk milletine sosyal medya üzerinden hakaret eden yabancı uyruklu 2 kişiden biri Aydın’da yakalanırken, 2 şahıs da işlemlerinin ardından sınır dışı edildi. Açıklama Aydın Valiliğinden geldi. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 12-01-2022 00:41

Hakkında yedi kez tecavüz davası açılan futbolcu Benjamin Mendy kefaletle serbest

Hakkında yedi tecavüz davası açılan ve bir süredir tutuklu bulunan yıldız futbolcu Benjamin Mendy, kefalet ödemesinin ardından serbest bırakıldı.

Magazin 08-01-2022 15:41

Son Dakika: Küçük kız anlatınca taciz ve cinsel saldırı ortaya çıktı! "4-5 yıldır bana tecavüz ediyor"

Son dakika haberi: Antalya Manavgat'ta Müslüm I.'nın (58) bahçesinde çalıştırdığı tarım işçisi ailenin çocuğu E.K. (11) ile annesi S.K.'ye uyguladığı cinsel taciz ve cinsel saldırı, küçük kızın yaşadıklarını bir tanıdığına anlatmasıyla ortaya çıktı. S.K. jandarmadaki ifadesinde, "4-5 yıldır bana tecavüz ediyor. Beni, eşimi ve kızımı öldürmekle tehdit ediyor" dedi. S.K., Müslüm I.'nın sürekli kendisini, kocasını ve kızını dövdüğünü de söyledi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 05-01-2022 11:41

Son Dakika: Karın ağrısıyla hastaneye gitti, hamile olduğu ortaya çıktı

Son dakika haberi: Şanlıurfa’da karın ağrısıyla hastaneye giden 15 yaşındaki F.N.K.’nin 6 aylık hamile olduğu ortaya çıktı. Pedagogla ifadesi alınan F.N.K., zihinsel engelli ağabeyinin cinsel saldırısına uğradığını söyledi. Ağabey, cezai ehliyetinin araştırılması için hastaneye sevk edildi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 04-01-2022 14:51

SON DAKİKA | "Sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" demişti! O iğrenç sözler sonrası Suriyeli iki kişi ile ilgili yeni gelişme

Son dakika haberine göre sosyal medya üzerinden Türkiye'de yaşayan kadınlarına yönelik "Türk kızlarına, sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" diyerek iğrenç ifadeler kullanan Suriye uyruklu iki kişinin Aydın'da gözaltına alınmasının ardından yeni bir gelişme yaşandı. Suriye uyruklu iki kişi, Türkiye'ye giriş yasağı konulup sınır dışı edilmek üzere Aydın İl Göç İdaresi'ne teslim edildi. İşte son dakika haberinin ayrıntıları...

Haber 04-01-2022 14:06

Son dakika: "Sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" demişti! O iğrenç sözler sonrası Suriyeli iki kişi yakalandı

Son dakika haberi: Sosyal medya üzerinden Türkiye'de yaşayan kızlara hakaret eden Suriye uyruklu iki kişi yakalandı. Söz konusu olay Aydın'da yaşandı. Twitter ve Ekşi Sözlük gibi platformlarda kısa sürede gündem olan iğrenç olay sonrasında emniyet güçleri harekete geçti. Videodaki yabancı uyruklu kişiler "Türk kızlarına sizin kızlarınıza tecavüz edeceğim" diyerek ahlaktan yoksun kelimeler kullanmışlardı.

Haber 04-01-2022 07:27

Son Dakika: 13 yaşındaki kıza tecavüz bu sözlerle ortaya çıktı! "Anne göğsümden süt geliyor"

Son dakika haberi: Adana’nın Feke ilçesinde bir kadının, velayeti boşandığı kocasında olan 13 yaşındaki kızının bedenindeki değişlikten şüphelendi. Kızının 'anne göğsümden süt geliyor' demesi üzerine kızına gebelik testi yaptıran kadın, kızının tecavüze uğradığı ortaya çıkardı. Tecavüze uğrayan kızını devlet koruması altına aldıran Anne E.O., tecavüz şüphelisini ise kızının telefonundan mesaj atarak güvenlik güçlerine yakalatıp tutuklattı. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 03-01-2022 13:10

SON DAKİKA: Esenyurt'taki tecavüzcü yakalandı! Talihsiz kadın ilk kez konuştu: 'Çorabımı çıkarmaya çalıştı'

Son dakika haberine göre Esenyurt'ta, yabancı uyruklu A.A. (16), 11 Aralık Cumartesi saat 04.30'da rezidansın asansöründe bir kadına tecavüz girişiminde bulundu. Genç kadın, A.A.'ya tekme atarak elinden kaçtı. Asansörde tecavüz girişimine maruz kalan kadının, emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı. Özbekistan uyruklu mağdur kadın U.K. ifadesinde, “Üzerimde bulunan çorabımı çıkarmaya çalıştı. Ben yardım çağırmak için bağırmaya çalışsam da ağzımı kapatarak bağırmamı engellemeye çalıştı" dedi.

Haber 14-12-2021 15:24

Köpeğe cinsel saldırıda bulunurken görüntülenmişti! Şoke eden savunma: İktidarsızım

Bartın'da tarlada köpeğe cinsel saldırıda bulunurken cep telefonu kamerasıyla görüntülenen M.D. (66), yargılandığı davada köpeğin üzerine düştüğünü, iktidarsız olduğunu öne sürdü. M.D, "Zaten görüntüleri çekenler benim hasmımdır. Bana tuzak kurulduğu belli oluyor. Zaten Hakim Bey ben iktidarsızım. Böyle bir şey yapamam" ifadelerini kullandı.

Haber 14-12-2021 13:13

ABD'de jimnastik doktoru Larry Nassar'ın cinsel istismarına maruz kalan 330'dan fazla kadına 380 milyon dolar tazminat

ABD Milli Jimnastik Takımı'nın eski doktoru Larry Nassar'ın cinsel istismarına maruz kalan 330'dan fazla kadın, ABD'nin jimnastik federasyonu konumundaki USA Gymnastics ile 380 milyon dolarlık tazminat için uzlaştı. Uzlaşma, tüm dünyanın dikkatini çeken taciz skandalının ifşa olmasının ardından başlayan beş yıllık hukuki mücadele sonucunda geldi. Nassar 2018'de cinsel istismar suçlarından 300 yıldan fazla hüküm giymişti.

Haber 14-12-2021 10:36

Son Dakika: Esenyurt'ta asansörde tecavüz girişimi! İlk vukuatı bu değilmiş

Son dakika haberine göre İstanbul Esenyurt'ta iğrenç bir olay yaşandı. 16 yaşındaki yabancı uyruklu A.A., bir rezidansın asansöründe bir kadına tecavüz girişiminde bulundu, daha sonra da tekme atarak kaçtı. Saldırganın 2020 yılında da bir kız çocuğuna taciz girişiminde bulunduğu ve olayın ardından çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldığı öğrenildi. Öte yandan emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şahıs tutuklandı.

Haber 14-12-2021 10:15

Son dakika: Asansörde genç kadına tecavüz etmeye çalışan saldırgan yakalandı!

Son dakika haberi: Esenyurt'ta gerçekleşen olay tüyleri diken diken etti! İstanbul’da lüks bir sitede asansörde genç kıza tecavüz girişiminde bulunan yabancı uyruklu şahıs daha sonra genç kıza tekme atarak kaçtı. Polis ekiplerinin sıkı takibi sonucu zanlı yakalanırken, yaşanan olay kameraya yansıdı. O görüntüler 'pes' dedirtti. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 13-12-2021 22:20

Türkiye bu vahşeti konuşmuştu! Azra Gülendam Haytaoğlu'nun katili Mustafa Murat Ayhan hakim karşısında

Antalya'da üniversite öğrencisi Azra Gülendam Haytaoğlu'nu (21) öldürüp, cesedini 13 parçaya ayıran Mustafa Murat Ayhan'ın (48), ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Duruşmada savunma yapan Ayhan, cinayeti nasıl işlediğini anlatırken Azra'ya tecavüz etmediğini belirtti. Sanık avukatının, mahkeme başkanına, sanığa sorulmak üzere 'Azra babasıyla ilgili sorun yaşadığını sanığa anlattı mı?' sözleri üzerine, Mustafa Haytaoğlu sinir krizi geçirdi.

Haber 13-12-2021 15:30

"Kızını çok harcadılar" mesajını atıp intihar etmişti! Cinsel saldırı davasında yeni gelişme

Eda Nur Kaplan 7 Ağustos günü ablasının erkek arkadaşının evinin 15. katından atlayarak yaşamına son verdi. Kaplan'ın annesi kızının iki kişi tarafından tecavüze uğradığını iddia etti. Ölümünden 1 hafta önce cinsel saldırıya uğradığı iddiaları üzerine iki kişi tutuklanmıştı. Şüpheliler tecavüz iddiasını reddederken mahkeme iki kişinin tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Haber 10-12-2021 19:36

Hindistan'da mide bulandıran olay! İki doktor, iki kadın meslektaşına tecavüz etti

Koronavirüse yakalandıkları gerekçesiyle hastanede karantina altında tutulan 2 erkek doktor, 2 kadın meslektaşına tecavüz etti. Kadınların şikayeti üzerine meslekten ihraç edilen doktorlar hakkında soruşturma başlatıldı.

Haber 07-12-2021 13:22

Annesini arayıp "şu an kızına tecavüz ediyorum" demişti! İsyan ettiren karar

Antalya’da 2 yıl önce çalıştığı eğlence merkezinden çıkışında bir kişi tarafından iş yerine götürülerek cinsel saldırıya uğrayan ve ardından intihar girişiminde bulunup yüzde 99.9 engelli kalan Çiğdem Y.’nin annesi Hülya B., sanığa verilen 25 yıl cezanın ardından konuştu. Kızının sürekli gözyaşı döktüğünü belirten Hülya B., “İçinde yaşadığı acısından dolayı gözyaşı döküyor. 25 yıl verildi ama bu saatten sonra müebbet bile verilse, kızım ne kadar eskisi gibi olabilecek” dedi.

Haber 26-11-2021 09:52

Benjamin Mendy'ye açılan davaların sayısı 6'ya yükseldi! Hapisten çıkması mucize

Hapiste olan Manchester City'nin sol beki Benjamin Mendy adına 2 tecavüz davası daha açıldı. Fransız futbolcu hakkında açılan tecavüz davası sayısı 6'ya yükseldi.

Spor 16-11-2021 15:21

Yargıtay'dan köpeğe tecavüz eden sanık hakkında flaş karar

Kağıthane'de 2014 yılında Nilayım adlı köpeğe tecavüz ettiği iddiasıyla beraat eden sanık Hamdi Y. hakkındaki karar Yargıtay'da bozuldu. Yargıtay, kamera görüntülerindeki kişinin sanık olup olmadığı ve eylemi konusunda eksik araştırma yapıldığı gerekçesiyle kararı bozdu. Mahkeme, bozma sonrası görülen ilk duruşmaya katılmayan sanık hakkında bir sonraki duruşmaya zorla getirme kararı verdi.

Haber 16-11-2021 13:30

Fransa'da Elysee Sarayı'nda tecavüz skandalı! Soruşturma başlatıldı

Fransa'da Elysee Sarayı'nda görevli bir kadın askerin, bir asker tarafından tecavüze uğradığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunmasının ardından soruşturma başlatıldı.

Haber 12-11-2021 17:53

Eda Nur Kaplan'a "cinsel saldırı" soruşturmasının iddianamesi kabul edildi

Ankara'da intihar eden Eda Nur Kaplan'a, "nitelikli cinsel saldırı"da bulundukları gerekçesiyle tutuklanan sanıklar Yusuf Güzelyurt ve Mehmet Ardıçoğlu hakkındaki iddianame mahkemece kabul edildi. "Nitelikli cinsel saldırı" suçundan haklarında en az 18 yıl hapis cezası istenen iki tutuklu sanık, 10 Aralık'ta hakim karşısına çıkacak.

Haber 25-10-2021 14:20