Son Dakika Yeni Rasim Ozan Kütahyalı Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili ve eski futbolcu Saffet Sancaklı, canlı yayında kullandığı skandal ifadeyle büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı hakkındaki suç duyurusunun belgelerini açıkladı. Hatırlanacağı üzere Beyaz TV'nin Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında "Kusturmalı Boşnak s..." ifadesini kullanarak, yaptığı ırkçı hakarete büyük tepki gelmiş ve Kütahyalı önce Beyaz TV'den sonrasında ise Sabah gazetesinden kovulmuştu.


Yayın Tarihi: 23.11.2017

TBMM Genel Kurulunda CHP, HDP ve MHP'nin araştırma önergelerinin bugün görüşülmesine ilişkin grup önerileri kabul edilmedi.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında konuştu. Çanak, 'Bu eleştirilerin hepsi de haklı, bunu da kabul etmek lazım ama bunu AK Parti'ye isnat etmek de gerçekten çok doğru bir kabul değil' dedi.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Son günlerde ünlü iş kadını Leyla Alaton'un güçlü kadınları betimlerken kullandığı argo kelime ve Beyaz TV'de Beyaz Futbol programında yorumcu olan Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklar hakkında kullandığı ağır hakaretler Türkiye'nin gündeminde.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Boşnaklara hakaret içeren sözlerinin ardından Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı, "Ben samimiyetle incinerek bana küfreden Boşnak kardeşlerimi dahi anlıyor ve hepsine hak veriyorum" ifadelerini kullandı. Kütahyalı, ABD'nin Türkiye'ye saldırı hazırlığında olduğunu ileri sürerken, "Böyle bir dönemde bana yapılan linci zerre umursamıyorum. Esas küresel linç ülkemize yapılmak üzeredir" dedi.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Kütahya Baro Başkanı Ahmet Atam, Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında Boşnaklarla ilgili hakaret içeren sözlerine sert tepki gösterdi. Atam, Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunduklarını ifade ederken, "Bir televizyon kanalında sarf ettiği dini ve milli geleneklerimize uymayan, belden aşağı, yakışıksız ve aynı zamanda Boşnakları hedef alan ırkçı, aşağılayıcı, tahrik edici, nefret ve hakaret içerikli sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'lı kınıyoruz" diye konuştu.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil köşe yazısında, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında, "Rasim Ozan Kütahyalı kepazeliği, sonuçtur. Sebebi başka yerde aramak gerekir. Akp'den itibaren size gazeteci diye sunulanların, köşe yazarı diye sunulanların yüzde 99'unun gazetecilikle alakası yoktur." dedi


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Ertem Şener, "Rasim'in tüm düşmanlarına bedelini ödetecek gücü vardır" sözüne açıklık getirdi.


Yayın Tarihi: 22.11.2017

Rasim Ozan Kütahyalı'nın infial yaratan "Kusturmalı Boşnak s...su" sözünün yarattığı gerilim sürüyor. Peki bu tabir nereden çıktı? Bu sorunun yanıtını adını ünlü yazar Orhan Pamuk'la yaşadığı aşkla duyuran ressam Karolin Fişekçi verdi. Fişekçi, bu sözün ilk kez Şerif Faysal Yıldırım adlı bir Twitter kullanıcısı tarafından kullanıldığını belirtti.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Türkiye'nin gündemine oturan sözlerine tepkiler çığ gibi büyüyor. Bir hamle de MHP'den geldi. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Beyaz Tv’deki sözleri nedeniyle, Rasim Ozan Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Rasim Ozan Kütahyalı'nın "Kusturan Boşnak s...su" sözlerini TBMM gündemine taşıdı. Kılıçdaroğlu, "Geçenlerde birisi gerçekten de göçmenler için çok ağır ifadeler kullandı. Yine yandaş bir televizyon kanalında ağır bir ifade kullandı. Bütün göçmenleri derinden yaraladı bu. Bütün göçmen kardeşlerime ve oradaki bütün soydaşlarımıza buradan CHP grubundan selam, sevgi ve dostluklarımızı gönderiyoruz" dedi.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Beyaz TV'deki programında Boşnaklara yönelik skandal sözler sarf eden yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepkiler büyüyor.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Sözleri büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı'ya bir şok da RTÜK'ten geldi. RTÜK, Rasim Ozan Kütahyalı'nın sözleri için son dakika toplanma kararı aldı


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Boşnaklara yönelik skandal sözler sarf eden Rasim Ozan Kütahyalı'nın Beyaz TV ile yolları ayrıldı. Beyaz TV'de Rasim Ozan Kütahyalı ile aynı programda yorumculuk yapan Ahmet Çakar olayla ilgili sosyal medyadan açıklama yaptı


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Ensonhaber internet sitesi, Beyaz TV'deki spor programında skandal sözler sarf ettikten sonra kanaldan kovulan Rasim Ozan Kütahyalı'nın, köşe yazarlığı yaptığı Sabah gazetesinden de kovulduğunu duyurdu. Kütahyalı canlı yayında kendisine yapılan şakayı, "Kusturan Boşnak s...su" diye nitelenmişti.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Beyaz TV, “Kusturmalı Boşnak s..su” sözlerinden sonra Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdı. Tepkilerin çığ gibi büyümesinin ardından Sabah gazetesinde köşe yazarlığı yapan Rasim Ozan Kütahyalı'nın bugün ne yazacağı merak konusu oldu. Gündemi sarsan oral seks açıklamasına köşesinde değinmeyen Kütahyalı, Reza Zarrab davasını ele aldığı yazısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hedef alındığını öne sürdü.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Canlı yayında Boşnaklarla ilgili söylediği skandal sözlerden sonra Beyaz TV'den kovulan Rasim Ozan Kütahyalı için bir tepki de komedyen Şahan Gökbakar'dan geldi.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Beyaz TV yönetimi “Kusturmalı Boşnak S..su” sözlerinden sonra Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarını ayırdı. Kanal yönetiminin aldığı kararı spor yorumcusu Ertem Şener duyurdu. Şener, Beyaz TV canlı yayınında "Bu akşam kanal yönetimimizle aldığımız karar doğrultusunda, bugünden itibaren Rasim Ozan Kütahyalı ile yollarımızı ayırdık." açıklamasında bulundu.


Yayın Tarihi: 21.11.2017

Beyaz TV'nin spor yorumcusu gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'nın canlı yayında Boşnakların adının geçtiği çirkin bir ifade kullanması üzerine, Balkan Türkü olan MHP Kocaeli Millietvekili Saffet Sancaklı, çok sert tepki gösterdi. Sancaklı, Beyaz TV sahibi Osman Gökçek'i de arayıp tepki gösterdi.


Yayın Tarihi: 20.11.2017

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında yaptığı skandal "Kusturmalı boşnak s." açıklaması ile büyük tepki çeken Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamada bulundu. Kütahyalı, "Bosna halkının hayranı bir adamım. Siyasi bilgelik olarak en değer verdiğim adamlardan biri de Aliya İzzetbegoviç'tir. Hayatımda ilk kez duyduğum bir laftı. Bunu da canlı yayında geyik olsun diye söyledim" dedi.


Yayın Tarihi: 20.11.2017

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Beyaz Futbol programında dün gece Rasim Ozan Kütahyalı kendisine yapılan şaka sonrasında akıllara durgunluk veren bir söz söyledi. Kütahyalı kendisine yapılan şakayı "Kusturmalı Boşnak s..." olarak nitelendirdi. Kütahyalı'nın bu lafı izleyenleri şoke ederken sosyal medyada Boşnaklardan ifadelere tepki yağdı.


Yayın Tarihi: 20.11.2017

Yeni Söz gazetesi başyazarı Can Kemal Özer, Erdoğan'ın son dönemlerdeki Atatürk çıkışını eleştiren bir yazı kaleme aldı. Özer, "Erdoğan'ın paşa hakkındaki sözlerine kimse katılmak zorunda değil" ifadelerini kullandı. “Paşa ile babasını aynı kefeye koyan, her devrin ağzı bozuk adamlarını millet zaten tanıyor” diyerek Rasim Ozan Kütahyalı’yı işaret eden Özer, “Demek ki daha Bank Asya taksitleri bitmemiş, bitsin o zaman Erdoğan'a da söver bugünün el üstü hokkabazları” dedi.


Yayın Tarihi: 15.11.2017

"Atatürk'ü babam gibi severim" sözleriyle dün sosyal medyayı sallayan Rasim Ozan Kütahyalı, kendisini eleştirenlere çok sert çıktı. Rasim Ozan Kütahlaylı, "Ulan hıyarlar bu benim yeni bir cümlem değil, tam 8 sene önce 15 Kasım 2009'da Habertürk gazetesine manşet olan röportajımın başlığıdır. Ben her zaman bu çizgideydim. Evet, Atatürk'ü babam gibi severim ama yeri gelince babamı da en ağır dille ben tenkit ederim" dedi.


Yayın Tarihi: 13.11.2017

Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucu Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk'ü "babası gibi sevdiğini" defalarca yazdığını söyledi. Kütahyalı, "Atatürk meselesi geçmişimle ilgili bir mesele. Kendi aileme sevgimin ne olursa olsun değişmeyeceği gibi Mustafa Kemal'e olan sevgim de değişmez" ifadesini kullandı.


Yayın Tarihi: 12.11.2017

Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, dünkü köşesinde FETÖ hakkındaki sözleriyle dikkat çekmişti. Kütahyalı'nın bu yazısına, Akit TV tepki gösterdi ve Kütahyalı'nın bu yazıyı Sabah gazetesinde yazmasının büyük bir şaşkınlık yarattığını belirtti. Akit, Melih Gökçek'in istifasının istenmesinin ardından Gökçek’in kanalı Beyaz Tv’de Kütahyalı’nın FETÖ güzellemesi yapmasının ilginç bir tesadüf mü yoksa bilinçli bir proje olup olmadığını sordu.


Yayın Tarihi: 24.10.2017

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı, Başakşehir Futbol Kulübü oyuncusu Emre Belözoğlu’na, 6 Nisan 2015’de Beyaz TV’de yayınlanan Derin Futbol adlı televizyon programında hakaret ettiği gerekçesiyle bin 740 TL adli para cezasına çarptırıldı. Kütahyalı savunmasında aklındaki kişinin Emre Belözoğlu olmadığını söyledi.


Yayın Tarihi: 24.06.2017

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı’nın, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’a hakaret ettiği gerekçesiyle 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada beraatine karar verildi.


Yayın Tarihi: 02.05.2017

Genelkurmay Başkanlığı Askeri Savcılığı, Sabah gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ve eşi Milliyet gazetesi yazarı Nagehan Alçı'yı ileri sürdükleri 'askeri hareketlenme var' iddiası nedeniyle tanık olarak ifade vermek için acil kodu ile çağırdı. Yapılan açıklamada "Rasim Ozan Kütahyalı ve Nagehan Alçı'nın tanık sıfatıyla ifadelerinin tespiti için 06 Nisan 2017 tarihinde Genelkurmay Başkanlığı Askeri Savcılığında hazır bulundurulmalarının teminini rica ederim" denildi.


Yayın Tarihi: 07.04.2017

Bugüne kadar FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişiminde önemli rol oynayan ve serbest bırakıldıktan sonra ortadan kaybolan Adil Öksüz'ün Türkiye'den kaçtığını iddia eden Sabah yazarı Rasim Ozan Kütahyalı, canlı yayında yeni bir iddia ortaya attı. Kütahyalı, canlı yayında "Türkiye'nin en önemli isimlerinden biri" dediği kişiden gelen bir bilgiyle, FETÖ'cü Adil Öksüz'ün Türkiye'de hatta Marmara Bölgesi'nde bir yerde olduğunu iddia etti.


Yayın Tarihi: 30.03.2017

Rasim Ozan Kütahyalı'nın dün gece canlı yayında mahkemelik olduğu Fatih Terim'in ismini vermeden yaptığı açıklamalar gündeme damga vurdu.


Yayın Tarihi: 20.02.2017

Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink'le ilgili "Ana okulu hocası getirdiler takımın başına. Senin adın artık Badi Ekrem'dir" dedi.


Yayın Tarihi: 13.02.2017

Galatasaraylı Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin Kayserispor'a 4-1 yenilmesinin ardından stüdyoya Fenerbahçeli Abdülkerim Durmaz için Kayseri sucuğu ve pastırması getirdi.


Yayın Tarihi: 30.01.2017

Rasim Ozan Kütahyalı, Fatih Terim'e yönelik sarf ettiği sözlerin hakaret içerdiği gerkçesiyle 10 bin TL tazminat ödemeye mahkum edildi.


Yayın Tarihi: 19.01.2017

Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin Adanaspor'la 2-2 berabere kaldığı maç sonrası canlı yayında Nusret taklidi yaptı.


Yayın Tarihi: 16.01.2017

Fenerbahçe Kulübü, Beyaz Futbol programı yorumcularından Rasim Ozan Kütahyalı hakkında açıklama yaptı.


Yayın Tarihi: 05.01.2017

Rasim Ozan Kütahyalı'nın daha önce 2 yıl hapis cezasına çarptırıldığı davanın şikayetçisi Fatih Terim yine şikayetçi oldu.


Yayın Tarihi: 06.12.2016

Rasim Ozan Kütahyalı'nın geçtiğimiz ağustos ayında yazdığı 'Türk Futbolu ve FETÖ' yazısında Fatih Terim'e iftira ve hakaret ettiği gerekçesiyle 6 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.


Yayın Tarihi: 06.12.2016

Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe taraftarlarının Gökhan Gönül'e sahte dolar atmasına değişik bir yorum getirdi!


Yayın Tarihi: 04.12.2016

Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı 2-0 mağlup ettiği maçın ardından Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı rüzgarı esti.


Yayın Tarihi: 21.11.2016

Fenerbahçe Kulübü, dün gece Beyaz TV'deki yayında MİT logolu dosya gösteren Rasim Ozan Kütahyalı ile ilgili bir açıklama yayınladı.


Yayın Tarihi: 24.10.2016

Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Aziz Yıldırım’a beklenen cevabı verdi.


Yayın Tarihi: 24.10.2016

Fenerbahçe, resmi internet sitesi aracılığıyla Rasim Ozan Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.


Yayın Tarihi: 23.10.2016

Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, bir basın açıklaması sırasında kendisine yönelik hakaret içeren söylemlerde bulunduğu iddiasıyla Aziz Yıldırım hakkında suç duyurusunda bulundu.


Yayın Tarihi: 23.10.2016

Beyaz Futbol yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörünü açıkladı.


Yayın Tarihi: 17.10.2016

Gazeteci Rasim Ozan Kütahyalı'nın, katıldığı bir televizyon programında Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a hakaret ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı.


Yayın Tarihi: 22.09.2016

Ozan Tufan: "Hocamız daha yeni geldi, daha duran top ortamlarına giremedik" Rasim Ozan : Grup mu yapıyorlar . Duran top ortamı ney ya?


Yayın Tarihi: 29.08.2016

Rasim Ozan Kütahyalı için yakalama kararı çıkarıldı! Rasim Ozan Kütahyalı'ya Fatih Terim’in şikayeti üzerine açılan “Haberleşmenin gizliliğini ihlal” davası nedeniyle yakalama kararı çıkarıldı.


Yayın Tarihi: 12.09.2015

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in şikayeti üzerine açılan "Haberleşmenin gizliliğini ihlal" davasında, tutuksuz sanık Rasim Ozan Kütahyalı hakkında yakalama kararı çıkarıldı.


Yayın Tarihi: 11.09.2015

Erdoğan'ın Cumhurbaşkanı seçilmesinden sonra gözler Başbakan'ın kim olacağına çevrildi.


Yayın Tarihi: 14.08.2014

"Böyle bir adama bizim milletimiz fır fır der. Özür de dilemiyorum."


Yayın Tarihi: 28.12.2013