HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Kendi bebeğinizin veya sevdiklerinizin bebeğinin dünyaya gelmesine sayılı günler kalmışken hâlâ onun ihtiyacı olan araç gereçleri tamamlamaya çalışıyor olabilirsiniz! Yenidoğan bebekler için özel olarak üretilen biberonlar arasından hem bütçenize uygun hem bebek sağlığını desteleyen seçenekler bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! En iyi yenidoğan biberonlarından oluşan listemize göz atmaya ne dersiniz?

Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

İçindekiler

 • 1. Birçok ihtiyacı tek seferde karşılayan: Chicco Natural Feeling Yenidoğan Biberon Seti
 • 2. En çok tercih edilenler arasında: Philips Avent SCD301/01 Natural PP Yenidoğan Hediye Seti
 • 3. Günlük kullanıma uygun: Lansinoh Hoşgeldin Bebek Biberon Seti
 • 4. Doğalına yakın başlık tasarımı: Tommee Tippee Yenidoğan Seti
 • 5. Havalandırmalı biberon ucu: Chicco Naturalfeeling 0 Ay+ 150 ml Biberon
 • 6. Hassas ve hafif yapılı tasarım: Wee Baby Klasik Plus Yeni Doğan Başlangıç Seti
 • 7. Hediye önerisi isteyenlere: Hanymish Yenidoğan Cam Hediye Seti
 • 8. Havalandırma sistemi: Dr. Brown's Antikolik Şişe Geniş Ağızlı Biberon
 • 9. Kolay temizleme avantajı: Bebedor 99322 Biberon
 • 10. Ergonomik kavrama kavisleri: Mamajoo 1 X Gece & Gündüz Biberonu
 • 11. Sıcaklık ayarlı ve göstergeli: NUK İlk Seçim Biberon
 • 12. Gaz ve karın ağrısı şikâyetleri için: Nouri Cam Yenidoğan Bebek Şişesi
 • 13. Özel tasarımlı akıllı şişe: Momvimum Yenidoğan Bebekler İçin Cam Biberon
 • 14. Güvenli ve rahat kullanım: FDBTL Yenidoğan Bebekler İçin Anti-Kolik Biberon
 • 15. Ergonomik tasarım, konforlu kullanım: Difrax Biberon Seti

Büyük bir heyecanla bebeğinizin dünyaya geleceği günü bekliyorsanız tüm ihtiyaçlarını tamamladığınızdan da emin olmanız gerekiyor. Eğer onun doğduğu andan itibaren kullanabileceği bir biberonu bulunmuyorsa hemen en iyi yenidoğan biberon markalarının yer aldığı bu listeye göz atıp bir model seçebilirsiniz. Gelin, farklı boyutlarda ve çeşitli özelliklerde üretilen kaliteli ve sağlıklı ürünleri birlikte inceleyelim!

1. Birçok ihtiyacı tek seferde karşılayan: Chicco Natural Feeling Yenidoğan Biberon Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Yenidoğan bebekler için en iyi biberonun hangisi olduğunu merak ediyorsanız yapacağınız detaylı araştırmalarda Chicco Natural Feeling Yenidoğan Biberon Seti'yle karşılaşabilirsiniz. Bebeğinizi kucağınıza alır almaz onun sağlıklı ve doğru şekilde beslenebilmesine destek sağlayabilmek için bu kaliteli biberon setinden yararlanabilirsiniz.

İçerisinde 150 ve 250 mililitrelik toplam dört biberon, biberon emziği, temizleme fırçası ve emzik bulunan set sayesinde birçok ihtiyacını tek seferde karşılayabilirsiniz. Anne memesine benzeyen ve bebeğin emme hareketlerine doğal olarak uyum gösteren ürünler, yenidoğanlar için ideal seçenekler olarak gösteriliyor.

Ürünü İncele

2. En çok tercih edilenler arasında: Philips Avent SCD301/01 Natural PP Yenidoğan Hediye Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Anne göğsüne benzer şekilde tasarlanan geniş emzikleriyle doğal emme hissini yaşatan Philips Avent SCD301/01 Natural PP Yenidoğan Hediye Seti, ebeveynlerin güvenle seçtiği modeller arasında yer alıyor. Bebeklerin temel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan yenidoğan biberon setini hem kendi bebeğiniz için alabilir hem sevdiklerinize hediye olarak takdim edebilirsiniz.

Ürünlerin sahip olduğu ultra yumuşak biberon emziğiyse yenidoğan bebeklerin ağız yapısına kusursuz bir uyum sağlar. Esnek spiral tasarımlı göğüs şeklindeki biberon emziği, bebeklere doğal kavrama imkânı sunarak biberonla besleme sürecini kolaylaştırır.

Ürünü İncele

3. Günlük kullanıma uygun: Lansinoh Hoşgeldin Bebek Biberon Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Bebeklerin en temel ve hayati ihtiyaçlarından biri olan biberonlar, her ay ve yaş grubu için farklı şekillerde tasarlanır. Eğer bebeğinizi kucağınıza alır almaz hemen kullanabileceğiniz bir ürün seçmek istiyorsanız yenidoğan biberonları arasından Lansinoh Hoşgeldin Bebek Biberon Seti'ni tercih edebilirsiniz.

Bir küçük ve bir büyük boy biberonun yanı sıra biberon emziğinin de yer aldığı set, kaliteli ve sağlıklı malzemeleriyle öne çıkıyor. Biberon emziklerinin yapısı bebeklerin doğal ağız ve çene gelişimini desteklediği için anne babalar tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Sütünüzü sağıp biberonla bebeğinize içirmeniz gerektiği zamanlarda bu biberonlar sayesinde işinizi fazlasıyla kolaylaştırabilirsiniz.

Ürünü İncele

4. Doğalına yakın başlık tasarımı: Tommee Tippee Yenidoğan Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Annelerin bebeklerini her an beslemeleri mümkün olmayabilir. Bu gibi durumlar için daha önceden sağılıp dondurulan anne sütü ısıtılarak biberon aracılığıyla bebeklere verilir. Böyle zamanlar için bebek alışverişinize Tommee Tippee Yenidoğan Seti'ni de ekleyebilir ve işinizi garantiye alabilirsiniz.

Yenidoğan biberon tavsiyelerinde de yer alan bu set, emzirme uzmanları ve annelerle birlikte, anne göğsünden esinlenerek özenli şekilde hazırlanır. Doğal kavramayı destekleyen biberonlar, anne memesinin verdiği hissi bebeklere en iyi şekilde yaşatır. Emzirme ve biberonla besleme arasında geçiş yapmak isteyenlerin de tercihi olan set, size ve bebeğinize büyük kolaylık sağlar.

Ürünü İncele

5. Havalandırmalı biberon ucu: Chicco Naturalfeeling 0 Ay+ 150 ml Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Bebekler için birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünler tasarlayan Chicco'nun adını yenidoğan biberon önerisinde de sık sık duyabilirsiniz. Çocukların doğdukları andan itibaren sağlıklı ve düzgün şekilde beslenmeleri için geliştirilen Chicco Naturalfeeling 0 Ay+ 150 ml Biberon, konforlu bir kullanım avantajı da sunuyor.

Bebeklerin büyük bir kısmı tarafından kolayca kabul edilen bu biberon, ebeveynlerin kurtarıcısı oluyor. Havalandırmalı olarak hazırlanan ve formu anne göğsünü anımsatan biberon ucuysa bebeklerin doğal emme hissini yaşamalarını sağlıyor. Ergonomik yapısı sayesindeyse bu biberonu elinizde tutmak son derece kolay!

Ürünü İncele

6. Hassas ve hafif yapılı tasarım: Wee Baby Klasik Plus Yeni Doğan Başlangıç Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Minik bebeklerin çok narin ve hassas. Bu nedenle yenidoğan biberon seçiminde özenli davranmak isteyenler genellikle Wee Baby Klasik Plus Yeni Doğan Başlangıç Seti'ni tercih ediyor. İnce tasarımıyla son derece hafif olan biberonlar, BPA içermeyen sağlıklı polipropilenden üretiliyor.

Mavi rengin ön planda tutulduğu bu set genellikle erkek bebek sahipleri tarafından tercih ediliyor. Emzik tasarımındaki antikolik valf sistemiyle öne çıkan ürünler, bebeklerin beslenme sırasında dışardan hava yutmasını önler. İki adet 250 mililitre ve yine iki adet 150 mililitre olmak üzere toplamda dört biberondan oluşan bu seti bebeklerinizin altıncı ayına kadar kullanabilirsiniz.

Ürünü İncele

7. Hediye önerisi isteyenlere: Hanymish Yenidoğan Cam Hediye Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Hanymish Yenidoğan Cam Hediye Seti hem kendi bebeğiniz için alabileceğiniz hem başka bir yakınınıza bebek hediyesi olarak götürebileceğiniz harika bir set! 240 ve 125 mililitrelik biberonlar, emzik, emzik askı rozeti ve emzik saklama kabından oluşan bu set bebeklerinizi besleyebilmeniz için ihtiyacınız olan tüm ürünleri karşılıyor.

"Yenidoğan biberonu nasıl olmalı?" sorusuna kapsamlı bir yanıt arıyorsanız bu ürünler sizin için ideal diyebiliriz. Biberonları seçerken bu setteki gibi emziğinin anne memesine benzer ve sağlıklı malzemelerle hazırlanmış olmasına, bebeğin dışarıdan hava yutmasını engellemesine dikkat etmelisiniz. Sağlıklı malzemelerle ve doğal emme hissini yaşatacak şekilde hazırlanan ürünlere bayılacaksınız!

Ürünü İncele

8. Havalandırma sistemi: Dr. Brown's Antikolik Şişe Geniş Ağızlı Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Dr. Brown's Antikolik Şişe Geniş Ağız Biberon, bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren sizin en iyi yardımcınız olacak! Patentli antikolik havalandırma sistemiyle hazırlanan biberon, klinik olarak test edilmiş ve koliği azaltacak şekilde üretilmiş. Kaliteli malzemeleri ve bebekleri beslemeyi kolaylaştıran özellikleriyle sevilen bu yenidoğan biberon, rahat kullanımı bakımından da anne babaları mutlu ediyor.

Sağlıklı ve özel şişe, anne sütünün besin içeriklerinin daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor ve bu sayede bebeğinizin gelişimine de destek veriyor. Biberonlar ayrıca dâhilî havalandırma sistemiyle yenidoğan bebeklerin sindirim sistemlerini de destekliyor.

Ürünü İncele

9. Kolay temizleme avantajı: Bebedor 99322 Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Bebedor 99322 Biberon, özellikle kız bebekler için özel olarak pembe renkte tasarlanan oldukça kullanışlı bir model! Üzerindeki sevimli desenlerle dikkat çekmeyi başaran ürünün ergonomik tasarımı da anne babalar için büyük kolaylık sağlıyor. Yan kısmında tutma kulpları bulunan biberonu rahat şekilde tutarak bebeklerinizin beslenmesine yardımcı olabilirsiniz.

240 mililitre olarak hazırlanan biberonu sızdırmaz özellikli kapağı sayesinde çantanızda da rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Biberonun geniş ağızlı olması ve yumuşak emziği sayesinde bebeklerin emme sırasında yorulması da önleniyor. Her kullanım sonrasında biberonu temiz şekilde muhafaza etmek istiyorsanız bu ürün kolay temizlenebilme özelliğiyle bu konuda da yardımcınız olacak!

Ürünü İncele

10. Ergonomik kavrama kavisleri: Mamajoo 1 X Gece & Gündüz Biberonu


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Mamajoo 1 X Gece & Gündüz Biberonu, yenidoğan bebekler için özenle hazırlanan kullanışlı ve sağlıklı seçeneklerden bir diğeri! Hem gece hem gündüz kullanabilmeniz için iki ayrı biberondan oluşan set, antikolik valf sistemi sayesinde bebeklerin gaz problemlerine de çözüm buluyor.

"Yenidoğan biberonu kaç ml olmalı?" diye merak edenlerin de araştırmaları sırasında karşılaştıkları bu ürün, ideal kullanım avantajı sunan 160 mililitrelik hacmiyle beğeni topluyor. Dengeli duruş için geniş tabanı bulunan biberonlar, kolay tutulması için kavisli bir gövdeyle şekillendiriliyor. Ürünlerin kapaklarıysa biberon emziğini sıkıca kapattığı için kullanım ve taşımada büyük kolaylık sunuyor.

Ürünü İncele

11. Sıcaklık ayarlı ve göstergeli: NUK İlk Seçim Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Yenidoğan bebeklerinizi biberona alıştırırken zorluk yaşamak istemiyorsanız NUK İlk Seçim Biberon'undan yardım alabilirsiniz. Bebeklerin minik çenesine tam uyum sağlayabilen ve emzirme sırasında anne göğsü hissi yaşatan yumuşak silikon emzikle hazırlanan ürün, anne babaların güvenle seçtiği modeller arasında gösteriliyor.

Biberonda bulunan entegre sıcaklık kontrol göstergesi sayesindeyse şişe içerisindeki sütün sıcaklığını kolayca anlayabilirsiniz. Süt çok sıcak olduğunda göstergenin rengi maviden beyaza döner. Bu sayede siz de ideal sıcaklığa gelene kadar beklemeniz gerektiğini kolayca anlayabilirsiniz. Antikolik hava sistemiyse bebeğinizin emme sırasında hava yutmasını engeller ve rahatça sütünü içebilmesini sağlar.

Ürünü İncele

12. Gaz ve karın ağrısı şikâyetleri için: Nouri Cam Yenidoğan Bebek Şişesi


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Bebeğinizi kucağınıza alacağınız günü büyük bir heyecanla beklerken bir yandan da eksiklerini tamamlamaya çalışıyorsanız biberon seçiminizi kolaylaştıracak bir öneride bulunacağız. Sağlıklı malzemeleri ve ergonomik yapısıyla öne çıkan Nouri Cam Yenidoğan Bebek Şişesi'ni ideal kullanım avantajına sahip olduğu için güvenle tercih edebilirsiniz.

Biberonlarda koruyucu silikon kılıf bulunması kırılmayı önlemeye yardımcı olur ve ürünleri daha uzun süre kullanabilmenize olanak tanır. Üründeki yumuşak emzikse doğal anne memesinden esinlenerek tasarlandığı için bebeklerin daha kolay alışmasını sağlar. Yüksek kaliteli camla tasarlanan biberonları temizleyebilmek için bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Ürünü İncele

13. Özel tasarımlı akıllı şişe: Momvimum Yenidoğan Bebekler İçin Cam Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Anne göğsüne benzer yapısıyla dikkat çeken Momvimum Yenidoğan Bebekler İçin Cam Biberon, emzirmeden biberonla beslemeye geçiş aşamasında işinizi fazlasıyla kolaylaştırır. 113 mililitrelik iki adet biberonla hazırlanan seti, bebeğinizi kucağınıza aldığınız andan itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

%100 güvenli malzemelerden üretilen biberonlar, ısıya dayanıklı olmaları sayesinde mikrodalga fırında veya kaynar suyun içinde ısıtılarak da kullanılabiliyor. Rahat bir besleme için doğal emme hareketlerine göre şekil değiştirebilen ürünler, hem bebekler için hem anne babalar için ne kadar doğru bir seçenek olduğunu gösterir! Ürünlerin dayanıklı yapısıysa kırılma ve çatlama sorunlarının yaşanmasını da önler.

Ürünü İncele

14. Güvenli ve rahat kullanım: FDBTL Yenidoğan Bebekler İçin Anti-Kolik Biberon


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

FDBTL Yenidoğan Bebekler İçin Anti-Kolik Biberon, 170 mililitrelik hacmiyle ideal seçenekler arasında yer alır. Biberonun dayanıklı ve güvenli malzemelerden üretiliyor olmasıysa zararlı kimyasallar içermediği için sağlıklı kullanım avantajını da ebeveynlerle buluşturur.

Gıdalarda kullanılabilen silikon emzikse bebeklerin kolay şekilde alışabilmesi için anne memesi örnek alınarak hazırlanır. Biberon ayrıca bebeklerde kolik oluşmasını önlemeye yardımcı olmak için hava alımını azaltacak şekilde tasarlanmış. Süt içme sırasında bebeklerin hava yutma riskini azaltmasının yanı sıra içme kabarcıkları nedeniyle bebeğinizin nefes almadan sürekli içebilmesine de yardımcı olur.

Ürünü İncele

15. Ergonomik tasarım, konforlu kullanım: Difrax Biberon Seti


Yenidoğan bebekler için özel tasarlanmış en iyi yenidoğan bebek biberonları

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

İlk bakışta değişik şekilleriyle dikkat çeken Difrax Biberon Seti, konforlu ve sağlıklı kullanım imkânı sunması sebebiyle de sıkça tercih edilir. Yenidoğan bebekler için özel olarak tasarlanan biberonlar, 250 mililitrelik hacimleriyle de öne çıkıyor. Antikolik biberonlar ayrıca yenidoğan bebeklerin bağırsak krampları yaşamalarını da engelleyebiliyor.

Anne göğsünün doğal şekline göre hazırlanan ve yumuşak yüzeyiyle beğenilen biberon emziğiyse bebeklerin bu şişelere daha kolay alışmasını sağlıyor. Özel şekli sayesinde de şişenin içerisindeki süte hava karışması önlenir ve böylece tüm besin maddeleri ve vitaminler doğru şekilde korunur.

Ürünü İncele

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Youtube


En Çok Aranan Haberler