Bella Thorne kimdir?

Bella Thorne kimdir?

Asıl adı Annabella Avery olan 'Bella Thorne' 8 Ekim 1997'de ABD'nin Florida eyaletinde dünyaya geldi. Thorne oyunculuğunun yanı sıra yönetmen, şarkıcı ve dansçıdır. 9 yaşındayken Thorne'un babası Reinaldo yaşamını yitirmiştir. Annesi Tamara Thorne, profesyonel bir fotoğrafçıdır. Thorne oyunculuğa başlamadan hemen önce çocuk model oldu. Birinci sınıfta disleksi tanısı kondu.

Thorne, 29 Mayıs'ta ilk şarkısı Call It Whatever'ı çıkarttı. 2014'ün sonlarına doğru Jersey adlı mini bir albüm çıkarmıştır. Albümde beş şarkı bulunmaktadır. Thorne, 2016 yılında biseksüel olduğunu açıklamıştır.

Thorne, Stuck on You, Finishing the Game, Blind Ambition, The Seer, Craw Lake, Water Pills, Forget Me Not, One Wish, Raspberry Magic, Kamera Arkası, Katy Perry: Part of Me, Metegol, Kurbağa Krallığı, Karışık Aile, Mostly Ghostly: Have You Met My Ghoulfriend?, Aleksander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün, Karlar Kraliçesi 2, The Duff, Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası, İyi Arkadaşlar, Ratchet & Clank, Boo! A Madea Halloween filmlerine rol aldı.

Bella Thorne Haberleri