Devrim Nas kimdir?

Devrim Nas kimdir?

Doktorlar dizisiyle akıllarda kalıcı bir yer kazanan Devrim Nas, Kanal D' de yayınlanmakta olan Yeni Hayat dizisinde Özgür karakteriyle seyircilerin karşısında yer almaya devam etmektedir. 10 Ocak 1972'de İstanbul'da dünyaya gelmiş olan başarılı oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde eğitimini almıştır. Hayatının bir bölümünde eğitmenlik yapmış olan Devrim Nas, sinema filmi ve dizi gibi yapımlarda rol almıştır. İlk dizisi olan Yaz Evi'nin yanı sıra Bizim Aile, Ruhsar, Zeybek Ateşi, Ece, Makber, Doktorlar, Sis ve Gece ve daha birçok dizi ile seyircilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Uluslararası alanda tiyatro festivallerine turneler gerçekleştiren ve başarılı oyunculuğuyla adından sıkça bahsettiren Devrim Nas, çeşitli workshop organizasyonlarına da aktif bir şekilde katılmıştır.

Devrim Nas Haberleri

Doktorlar dizisinin Doktor Arslan'ı ve Doktor Suat'ı yeniden bir arada

Bir döneme damga vuran Doktorlar dizisinin Doktor Arslan'ı Devrim Nas ve Doktor Suat'ı Bekir Aksoy, tekrar bir araya geldi. Dizinin bitmesinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen arkadaşlıkları sürdüren ikilinin değişimi de gözlerden kaçmadı.

Magazin 18-07-21 21:38

Doktorlar'ın Arslan'ı Devrim Nas imajıyla beğeni topaldı

Ekranlardan uzun süredir uzak olan 'Doktorlar' dizisinin 'Arslan'ı Devrim Nas yeni imajıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Magazin 25-02-21 09:00

Doktorlar'ın ikilisi Devrim Nas ile Bekir Aksoy yıllar sonra bir araya geldi

Yayınlandığı döneme damga vuran 'Doktorlar' dizisinin oyuncuları Devrim Nas ile Bekir Aksoy yıllar sonra bir araya geldi. Yakışıklı oyuncu, Aksoy ile çekildiği kareyi sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 21-07-20 15:13