Disney Prensesleri Haberleri

Disney prensesleri farklı ırklara ait olsalardı nasıl görünürlerdi?

Disney prensesleri küçükten büyüğe herkesin severek izlediği filmler arasında yer alıyor. Belirli güzellik standartlarına göre oluşturulan bu prensesler küçük kızlar için etkileyici rol oynayabiliyor. Disney prenseslerinin farklı ırklarda nasıl görüneceklerini çizen bir sanatçı başarılı çizimleriyle ilgi topladı.

Kadin 24-05-2023 15:29

İnternetten aldığı elbise eve gelince yaşadığı şoku paylaştı! Mezuniyet elbisesiyle prenses olmak istemişti ama...

İnternet alışverişleri hayatımızı kolaylaştırsa da her zaman memnun edici sonuçlar sağlayamıyor. İnternette modellerin üzerinde beğendiğimiz kıyafetler çok farklı gelebiliyor. İnternetten mezuniyet elbisesi alan bir genç kız prenses gibi olacağını düşünürken eve gelen elbiseyle yaşadığı şoku paylaştı.

Kadin 28-04-2023 14:00

Disney prensesleri büyük beden olsaydı nasıl görünürdü?

Disney filmleri çocuk filmleri kategorisinde yer almasına rağmen birçok yetişkinin favori filmleri arasında yer alıyor. Disney filmlerine hayran olan kadınlar yeni çıkacak filmleri merakla bekliyor. Disney prenseslerinin mükemmel, güzellik standartlarına uygun olan görünümleri çocukların öz güven problemleri yaşamasına neden olabiliyor. Disney prenseslerinin gerçek büyük beden vücuduna sahip olduklarında nasıl gözükecekleri çizildi.

Kadin 12-04-2023 15:04

Disney Prensesleri

Disney Prensesleri Hakkındaki Haberler Mynet'te. Disney Prensesleri Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.