Tekniker Haberleri

Gıda Teknolojisi mezunları ne iş yapar? Gıda Teknolojisi bölümü mezunları iş imkanları nelerdir, nerelerde çalışır?

Birçok meslek günümüzde teknoloji etkisiyle dönüşüme uğradı. Uzun zamandır var olan meslekler, teknolojik gelişmeler ile bambaşka boyutlar kazandı. Gıda sektörü de bu etkiler altında gelişen bir alan haline geldi. Gıda Teknolojisi bölümü, bu gelişmelerden yararlanarak ürünlerin üretiminden son kullanma tarihine kadar geçen süre boyunca kontrolünü sağlar. Gıda Teknolojisi mezunları ne iş yapar, nerelerde çalışır?

Egitim 24-07-22 04:47

Gelir İdaresi Başkanlığı 87 sözleşmeli tekniker alacak! İşte başvuru tarihleri

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) bugün Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, tekniker pozisyonunda görevlendirmek üzere 87 sözleşmeli personel alımı yapacak.

Finans 09-03-21 11:34

Türkiye'nin en yüksek baraj inşaatına kadın eli

Yusufeli Barajı ve HES inşaatında çalışan kadın mühendis ve teknikerler, tamamlandığında kemer baraj sınıfında 275 metreyle Türkiye'nin birinci, dünyanın üçüncü en yüksek barajı olacak dev projede yer almanın gururunu yaşıyor - Türkiye'nin en prestijli projeleri arasında gösterilen Yusufeli Barajı ve HES inşaatında kadın mühendis ve teknikerlerin zor coğrafi koşullara rağmen ortaya koydukları başarı takdir topluyor - İnşaat mühendisi Nihan Akkaya: - "Türk kadınının gücünü barajda, plazada, fabrikada, her yerde görüyoruz, görmeye de devam edeceğiz"

Yurthaber 18-11-19 12:08

Başbakan'a verdiği sözü tuttu

Başbakan'ın "Oğlunu hemen evlendir" tavsiyesine uydu, oğlunu evlendiriyor.

Haber 29-04-13 10:19

Tekniker

Tekniker Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tekniker Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Başbakan'dan 'oğlunu evlendir' telefonu

Başbakan Erdoğan'dan, kurtarılan teknikerin annesine "oğlunu evlendir" telefonu...

Haber 31-03-13 11:17

Ameliyat masasında taciz iddiası

Adana'da hastanede burun ve göğüs estetiği için narkoz verilen K.A.C. adlı kadına ameliyathanede cinsel tacizde bulunduğu iddia edildi.

Yurthaber 18-07-11 15:31