Ebrar Karakurt Sevgilisi Haberleri

Ebrar Karakurt yeni takımını açıkladı! Yıllık alacağı ücret dudak uçuklattı...

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt, yeni adresini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Kariyerine Rusya'da devam edeceğini açıklayan Ebrar, ''Yeni bir bölüm başlıyor" yazdı.

Spor 02-06-2023 15:21

Ebrar Karakurt'un maaşı dudak uçuklattı! Resmi açıklama geldi: İnkar etmiyorum

Türk voleybolunun en iyi oyuncusu olarak gösterilen Ebrar Karakurt'un kariyer yükselişe hızla devam ediyor. Milli takımda gösterdiği performansla tüm dünyaya kendini kanıtlayan yıldız oyuncunun yeni adresi belli oldu. Transfer olacağı takımından kazanacağı ücret ise dudak uçuklattı.

Spor 24-02-2023 07:55

Ebrar Karakurt'un eski aşkı yataktan çıplak pozunu paylaştı! 'Ayrılık yatmaya engel değil'

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt ile yaşadığı fırtınalı aşktan sonra sosyal medya fenomeni Buse Plan ile yeni bir beraberliğe adım atan İmge, çıplak yatak pozuyla yorum yağmuruna tutuldu. Buse Plan'ın, sevgilisinin boynuna dokunması dikkatlerden kaçmadı.

Magazin 12-11-2022 23:25

Ebrar Karakurt'un eski sevgilisi İmge yeni aşkıyla dudak dudağa poz verdi! Dekoltesi dikkat çekti

Milli voleybolcu Ebrar Karakurt'la yaşadığı aşkla tanınan İmge, yeni aşkı Buse Plan ile yaptığı tutku dolu paylaşımlara hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Cadılar Bayramı'nı kutlayan ünlü çift, dudak dudağa poz verdi.

Magazin 01-11-2022 08:30

Ebrar Karakurt Sevgilisi

Ebrar Karakurt Sevgilisi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ebrar Karakurt Sevgilisi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Ebrar Karakurt'un eski aşkı İmge yeni sevgilisini öpmeye doyamadı! Yatak pozu gündem olmuştu

Ebrar Karakurt ile yaşadığı aşkla tanınan İmge, şimdilerde fenomen sevgilisi Buse Plan ile dünyayı geziyor. İmge, Hollanda'da bir hamburgercide sevgilisi Buse Plan'ı öpmeye doymadı.

Magazin 23-10-2022 10:37