Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi Haberleri

Koronavirüse yenilen Prof. Dr. Feriha Öz'ün oğlu: Virüsü tespit ettiğimiz zaman 'Şansa bak be' dedi

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Prof. Dr. Feriha Öz'ün oğlu Prof. Dr. Ferhan Öz, "Annem benim her şeyimdi. İşin başında annemdi evet ama hocamdı. Hep bir umutla bu mücadeleyi kazanabilmeyi düşündüm ama maalesef" dedi. Öz, "Hastalığı başladığında, virüsü tespit ettiğimiz zaman telefonda bana söylediği şey şuydu, 'Ya Ferhan, şansa bak be' dedi. Yani nereden buldu 87 yaşındaki bir kişiyi hem de evde otururken. Hakikaten tam şansa bak be durumu" ifadesini kullandı.

Haber 11-03-21 15:13

Sağlık Bakanı Koca, Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesini ziyaret etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul'da Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesine ziyarette bulundu.

Haber 24-10-20 19:37

Sağlık Bakanı Koca Prof. Feriha Öz Acil Durum Hastanesini ziyaret etti

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, iki hafta önce açılışı gerçekleştirilen Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesini ve sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

Haber 13-06-20 19:52

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi paylaşımı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün hizmete açılan Sancaktepe'deki Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi'ne ilişkin Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Haber 29-05-20 17:46

Sancaktepe'de koronavirüs sonrası yapılmıştı! Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi hizmete açılıyor

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Sancaktepe'de inşa edilen Prof. Dr. Feriha Öz Acil Durum Hastanesi yarın düzenlenecek törenin ardından hizmete açılacak. 'Çok amaçlı acil durum hastanesi' olarak inşa edilen Sancaktepe'deki hastanenin yapımına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 6 Nisan'daki duyurusunun ardından başlanmıştı.

Haber 28-05-20 14:30