Moda Giyim Tasarımı Haberleri

2022 yılının moda trendleri belirleniyor! Küçük ve bol dekolteli kıyafetler daha da popülerleşiyor

Son dönemlerde aslında oversize olarak isimlendirilen bol kıyafetler oldukça popülerdi. Ancak modanın evrildiği yeni boyutta kısa ve dekolteli kıyafetlere olan talep arttı. Kıyafetler boyut olarak kısalırken 2022 yılında da mikro giysilerin modası yerleşmeye devam edecek.

Trend

2022 kış modasına damga vuracak trendler belli oldu! Eskiden kalan birçok parça geri dönecek

2022 kış modasında, eskide kalan birçok trend geri dönecek. Uzun mantolar, dev çantalar art arda yeniden vitrinlerde boy gösterecek. Mağazalarında sezona hazırlık sürecine giren modacı Tuğçe Erkoçkar, 2022 kış modasının detaylarını açıkladı.

Kadin

Hepsi birbirinden şık! Güzellik uğruna sağlığınızı tehdit eden 7 moda trendi

Her geçen gün moda akımları değişiyor. Önceki yılda popüler olan bir kıyafet sonrasında etkisini kaybedebiliyor. “Geçmişten günümüze dönüş” akımını düşündüğümüzde tam tersi durumlarda söz konusu olabiliyor. Sizler için her ne kadar moda olsa da sağlığınızı olumsuz etkileyebilecek moda trendlerini araştırdık.

Kadin

Amazon Prime'da dev indirim günleri başladı: Birbirinden şık kadın moda ürünlerinde yüzde 70'e varan indirimler

Kadınları kendisine hayran bırakan moda ürünleri, Amazon ayrıcalıklarıyla sizlerle…

Kadin

Amazon Prime'da dev indirim günleri başladı: Birbirinden şık erkek moda ürünlerinde yüzde 70'e varan indirimler

Amazon’un dev indirim günlerinde göze çarpan birbirinden kaliteli ve şık erkek ürünlerini sizler için bir araya getirdik.

Kadin

‘Modası geçti’ deyip atmayın! Son zamanlarda yükselişe geçen moda trendleri

Zaman makinesi henüz icat edilmedi. Ancak bu durum geçmişe gitmenize engel değil. Kimi saç modelleri, renkler, kumaşlar ve kombinleme şekilleri kullanıldıkları dönemle birebir şekilde özdeşleşmiştir. Bu durumda sizi bir zaman makinesinin içinde hissettirir. Anne ve babalarınızın dolabının derinliklerini kurcalamanın zamanı geldi.

Trend

Amazon Prime Day indirimlerini didik didik ediyoruz: Moda

Amazon, “Prime Day” kapsamında kadın, erkek ve çocuk giyiminde, en iyi markaların binlerce çeşit ürünleri ve kaçırılmayacak fırsatlarla sizlere sunuyor...

Haber

İrlanda’da 100 yılda değişen güzellik algısı! Geçmişten günümüze sadece 1 dakika

Moda ve trendler süreç içerisinde hızla değişen kavramlar olarak karşımıza çıkıyor. Bir sene önce herkes tarafından takip edilen bir trend sonraki yıllarda demode olabiliyor. Modanın ve kadınların 100 yıl içinde geçirdikleri değişimi gözler önüne seren ve bu sayede dikkatleri üzerine çeken 'Güzelliğin Yüzyılı' isimli proje, bu defa İrlanda’yı mercek altına aldı.

Kadin

Moda dünyasını şoke eden bir cinayet: Ginanni Versace’yi kim ölürdü?

1946 yılında İtalya'da doğan Gianni, terzi annesine yardım ederek moda kariyerine adım atıyor. İlk başta aslında mimariyle ilgileniyor ancak 26 yaşında geldiğinde içindeki moda aşkı bir kez daha ortaya çıkıyor. Milano’ya taşınan Gianni, modaya yön veren markalarından birini kuruyor. Markasının getirdiği bu büyük şöhret ne yazık ki onun ölümüne giden yolun perdesini aralıyor.

Trend