Sıcak Çikolata Tarifi Haberleri

Soğuk günlerde içinizi ısıtacak, tadına doyum olmayacak orijinal sıcak çikolata nasıl yapılır?

Serin havalarda kendimizi sıcacık hissedebilmek için içimizi ısıtacak içeceklere ihtiyaç duyarız. İşte, tam da bu anda farklı malzemelerle hazırlanabilen sıcak çikolatalar yardımımıza koşar. Hem enfes kokularıyla bizi kendine çeken hem leziz tatlarıyla her türlü damak zevkine hitap edebilen, birbirinden lezzetli sıcak çikolata tariflerini bir araya getirdik. Gelin, bu tariflere birlikte göz atalım!

Yemek 06-03-23 17:50

Battaniyenizin sıcaklığına içecekler eşlik etsin: İçinizi ısıtacak içecek tarifleri

Sıcak içecekler, özellikle kış aylarında sıklıkla tercih ediliyor. Soğuk havaların etkisini içeceklerle azaltmaksa harika bir yöntem. Siz de evinizde mutfağınızdaki malzemelerle içinizi ısıtacak içecekler yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Marshmallowlu sıcak çikolatadan portakallı ıhlamur çayına, en lezzetli içecek tariflerini detaylı olarak inceleyelim.

Yemek 14-02-22 13:04

Ballı marshmallow'lu sıcak çikolata

Küçük, büyük demeden herkesin bayılarak içeceği bir sıcak çikolata! Sadece tadı değil sunumu da bir harika dostum :)

Yemek 17-12-18 14:48

Tahinli sıcak çikolata

Sıcak çikolatayı daha önce tahinle denediniz mi? Daha fazla bu güzel lezzetten mahrum kalmamak için tarifin detaylarına sizi alalım...

Yemek 17-12-18 14:00

Sıcaktan bunalanlara serinleten öneriler

Güneşin çok daha yoğun şekilde kendini gösterdiği bu aylarda nefes alamama, ateş basması, baş dönmesi, yorgunluk, halsizlik gibi şikayetler herkesi rahatsız ediyor. Üstelik uzmanlar, önümüzdeki günlerde sıcaklıkların daha da artacağını belirtiyor. Sıcaklarla başa çıkmak kolay değil ama, yol açtığı etkileri en aza indirmek de çok zor değil.

Haber 19-05-05 06:25