Son Dakika Yeni Cnn türk Haberleri

Türkiye Gazetesi'ndeki bugünkü köşe yazısında Doğan Medya Doğan Medya Grubu'nu özellikle de CNN Türk ve Hande Fırat'ı eleştiren gazeteci Cem Küçük'e yanıt geldi. Fırat, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 'Size demiştim küçük büyük herkes programı izliyor' diye yazdı.


Yayın Tarihi: 16.10.2017

Gazeteci Nevzat Çiçek, CNN Türk'te katıldığı yayında Ankara-Washington arasında yaşanan krize ilişkin yaptığı değerlendirmede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yakın olan 283 kişinin ABD'ye girişinin yasaklanabileceğini söyledi.


Yayın Tarihi: 12.10.2017

CNN Türk canlı yayınında ilginç anlar yaşandı. Gazeteci Abdülkadir Selvi, Melih Gökçek'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşmesinin ardından istifa ettiğini duyurdu. Ancak Selvi'nin okuduğu mesajın Gökçek'in sahte hesabına ait olduğu anlaşıldı. Canlı yayında kısa süreli kriz yaşanırken sosyal medyada bu olay bir anda gündem oldu.


Yayın Tarihi: 06.10.2017

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Suriyeli misafirlerimiz ülkelerine dönmek istese de biz göndermeyiz" diye konuştu. Ahmet Eşref Fakıbaba bunun nedenini şöyle açıkladı: "Üreten insanlar bunu hobi haline getirmişler, biz bu insanlara biraz destek verirsek Türkiye'nin sulanabilir arazileri ile her şeyi yapabiliriz. Ben bunu yüzde yüz ile de çalıştırabilsem benim işsizlik oranım bitecek."


Yayın Tarihi: 03.10.2017

CNN Türk ana haber bültenini sunarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ABD Başkanı Trump arasındaki görüşmenin “çok kısa” sürdüğüne dair yorum yaptıktan sonra ekranlardan çekilen Nevşin Mengü, sessizliğini bozdu. Nevşin Mengü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump'ın Beyaz Saray'daki görüşmesini, “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü” şeklinde sunmuş ve ardından kanal ile yolları ayrılmıştı.


Yayın Tarihi: 02.10.2017

Gazeteci Uğur Dündar, Twitter hesabından yaptığı duyuruda, CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'nün görevinden istifa ettiğini açıkladı. Dündar istifayı bu sözlerle duyurdu; Değerli haberci Nevşin Mengü sağlam kişiliğine uygun davranışla CNN Türk’ten istifa etti. Böylece meslek siciline onurlu bir sayfa ekledi…


Yayın Tarihi: 21.09.2017

İstanbul'da yağış yer yer başladı ve akşam saatlerinde artması bekleniyor. CNN Türk Meteoroloji editörü Bünyamin Sürmeli, 'sıcaklıklar iki günde 15 derece birden düşecek. Dolu ihtimali yüksek' dedi. Sıcaklarda dalgalanmalar olacağını belirten Sürmeli, sel riskine karşı da uyardı. İstanbul'da ise yarın haftanın son iş günü olduğundan trafikte yağmurla birlikte gelecek aşırı bir yoğunluk görülecek. Yetkililer yarın özel araçla çıkılmaması toplu taşımanın kullanılması yönünde uyarılar yapıyor.


Yayın Tarihi: 21.09.2017

CNN Türk'te ''Hafta Sonu Ana Haber''i sunan Semiha Şahin, Diyarbakır'ın Lice ilçesinde teröristlerce düzenlenen hain saldırı haberini sunarken, öldürülen kadın teröristi ''şehit oldu'' diye anons ederek büyük bir skandala imza attı.


Yayın Tarihi: 11.09.2017

CNN Türk'te haber sunan son dönemde geri plana çekilen Nevşin Mengü, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla bir anda gündem oldu.


Yayın Tarihi: 16.06.2017

Hırka-i Şerif'in ziyaretinde canlı yayında mikrofon uzattığı yaşlı adamın duygularını soran CNN Türk muhabiri, "Belasın" diye karşılık alınca neye uğradığını şaşırdı. CNN Türk muhabiri Fulya Öztürk'ün, Hırka-i Şerif'in ziyarete açılması nedeniyle yaptığı canlı yayın sırasında mikrofon uzattığı bir kişi, 'Belasın' diye tepki gösterdi.


Yayın Tarihi: 02.06.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan - ABD Başkanı Donald Trump arasındaki görüşme hakkındaki haber CNN Türk spikeri Nevşin Mengü'nün yayından geri plana çekilmesine neden olmuştu. CNN Türk’te canlı yayın anında görüşme hakkında yorum yapan Nevşin Mengü, “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı. Mengü'nün bugün paylaştığı bir karikatür ise sosyal medyayı salladı.


Yayın Tarihi: 25.05.2017

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan- ABD Başkanı Donald Trump arasındaki görüşme hakkındaki haber CNN Türk spkirei Nevşin Mengü'nün yayından geri plana çekilmesine neden olduğu iddia edildi. CNN Türk’te canlı yayın anında görüşme hakkında yorum yapan Nevşin Mengü, “Girdisi çıktısı, oturdusu kalktısı toplam 23 dakika sürdü. Erdoğan, Trump'ı Türkiye'ye davet etti, Trump ise arkasını dönüp gitti” ifadesini kullanmıştı.


Yayın Tarihi: 22.05.2017

Hürriyet ve CNN Türk'ün yayınını durdurmak için 15 Temmuz gecesi baskın düzenleyen askerlere 3 kez müebbet istendi.


Yayın Tarihi: 16.03.2017

Referandum açıklaması nedeniyle işten çıkartılan İrfan Değirmenci'nin yerini kesin olarak alacak isim belli oldu. Programı kısa süreliğine Gözde Atasoy devralmıştı ve Şule Zeybek'in de adı geçmişti...


Yayın Tarihi: 14.02.2017

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk canlı yayınında Şirin Payzın'ın sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 31.01.2017

Nevşin Mengü, Hıncal Uluç'un "son dakika" haberlere ilişkin televizyonları eleştirdiği yazısını sosyal medyada "Mesleği porno dergisi yöneticisi ağabeylerimiz kurtaracak sağ olsunlar" notuyla paylaştı


Yayın Tarihi: 26.12.2016

Rus Büyükelçi Andrey Karlov'a yönelik suikastın konuşulduğu CNN TÜRK'teki "Ne Oluyor?" programında gazeteci Çetiner Çetin çarpıcı bir detaydan bahsetti.


Yayın Tarihi: 21.12.2016

"Gerçekten kabul edilemeyecek bu hatadan dolayı, sorumlu kişiler hakkında da gerekli işlemler başlatılmıştır"


Yayın Tarihi: 18.12.2016

CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat Parametre programında İstanbul saldırısına ilişkin HDP'ye çok konuşulacak bir tepki göstererek "Açıklama bekliyorum" diye seslendi.


Yayın Tarihi: 12.12.2016

Eski Kadıköy Belediye Başkanı ve Avukat Selami Öztürk, “Türkiye’de Aleviler öldürülse de sineye çekiyor; bu bizim için bir avantaj!” ifadelerini kullandı.


Yayın Tarihi: 12.12.2016

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katıldı.


Yayın Tarihi: 06.12.2016

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde 'Medya ve 15 Temmuz' başlıklı bir panele katılan CNN Türk Genel Müdürü Erdoğan Aktaş öğrenciler tarafından protesto edildi.


Yayın Tarihi: 01.12.2016

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programında AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu üyesi Ayhan Oğan ile CHP İstanbul milletvekili Aykut Erdoğdu arasında çok sert tartışma yaşandı.


Yayın Tarihi: 17.11.2016

Yeni Şafak Gazetesi muhabiri Çetiner Çetin, 1992'de ABD'li komutanın Şemdinli kaymakamına tokat attığını belirterek "Çok iyi hatırladığım bir olay" dedi.


Yayın Tarihi: 12.10.2016

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tahliyesi tartışılan Rüzgar Çetin kararıyla ilgili, 'Yargının herkesi memnun etmesi çok zor' dedi.


Yayın Tarihi: 08.10.2016

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te Taha Akyol'un sunduğu ‘Eğrisi Doğrusu' adlı programa katıldı.


Yayın Tarihi: 01.10.2016

CNN Türk Ankara temsilcisi Hande Fırat, Fırat kalkanı operasyonuna dair son bilgileri paylaştı. Milli Savunma Bakanı Fikri Işık da yaralanan asker olup olmadığını açıkladı...


Yayın Tarihi: 25.08.2016

CNN Türk Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Parametre programında, Genelkurmay'daki kamera kayıtlarında, kuvvet komutanlarının merdivenlerde sürüklenme görüntülerinin olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 23.08.2016

Fethullah Gülen ile birlikte 1970'li yıllarda cemaati örgütleyen ve örgütün iki numarası olan Nurettin Veren'in CNN Türk'te anlattıkları gündeme damgasını vurdu.


Yayın Tarihi: 06.08.2016

Başbakan Binali Yıldırım CNN Türk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.


Yayın Tarihi: 02.08.2016

Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ, katıldığı CNN Türk canlı yayınında FETÖ'nün darbe girişimine yönelik değerlendirmelerde bulundu.


Yayın Tarihi: 02.08.2016

İçişleri Bakanı Efkan Ala, darbe girişimi sırasında Hakan Fidan ile yaptığı telefon görüşmesini anlattı


Yayın Tarihi: 23.07.2016

15 Temmuz Cuma gecesi yaşanan darbe girişiminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN Türk canlı yayınına sunucu Hande Fırat'ın telefonuyla bağlanmıştı.


Yayın Tarihi: 22.07.2016

Doğan Medya Grubu binasına asker girdi. CNN Türk'te ve Kanal D'de yayın kesilirken, binadan silah sesleri yükseldi


Yayın Tarihi: 16.07.2016

İddiaya göre istihbarat birimleri 20 gün önce havalimanına IŞİD saldırısı olabileceğini belirtmiş.


Yayın Tarihi: 29.06.2016

Yaşları 6 ile 11 arasında değişen 6 kız öğrencisine istismarda bulunduğu iddiasıyla hakkında 102 yıl hapis cezası istemiyle dava açılan emekli müdür öğretmen 66 yaşındaki Adil Ş. tutuklandı


Yayın Tarihi: 28.06.2016

CNN TÜRK televizyonunda yayınlanan Gece Görüşü adlı programa katılan Gazeteci Saygı Öztürk, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili suikast yapılacağı yönünde bilgiler olduğunu söyledi.


Yayın Tarihi: 09.06.2016

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CNN Türk’te yayınlanan Tarafsız Bölge programında Gazeteci Ahmet Hakan’ın sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 08.06.2016

Sanatçı Orhan Gencebay, gözlerinin önünde telif haklarıyla ilgili Cumhurbaşikanı Erdoğan'ın Bakan'a talimat verdiğini anlattı.


Yayın Tarihi: 14.05.2016

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu arasındaki kritik görüşme sonrası, AK Parti'nin olağanüstü kongreye gitme kararı aldığı belirtiliyor.


Yayın Tarihi: 05.05.2016

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CNN Türk'te katıldığı "Tarafsız Bölge" programında gündeme ilişkin soruları yanıtladı.


Yayın Tarihi: 16.02.2016

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNNTÜRK'te yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına katıldı.


Yayın Tarihi: 04.02.2016

Cuma akşamı CNN Türk'te Taha Akyol'un programında yaptığı açıklamalar tartışılan Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Twitter'dan eleştirilere yanıt verdi.


Yayın Tarihi: 01.02.2016

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN Türk canlı yayınında gazeteci Taha Akyol'un sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 30.01.2016

Şırnak Cizre'de yaralıların olduğu belirtilen ve ambulans ulaştırılmaya çalışılan binanın kime ait olduğu araştılıyor.


Yayın Tarihi: 29.01.2016

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Diyarbakır Barosu Başkanı Tahir Elçi'nin konuk olduğu programın yayınlandığı kanala para cezası verilmesini kararlaştırdı.


Yayın Tarihi: 11.11.2015

Seçim sonuçlarındaki tahminleriyle adından oldukça söz ettiren ünlü anketçi Adil Gür, yine çok konuşulacak bir iddiada bulundu.


Yayın Tarihi: 03.11.2015

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne Oluyor' programında gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.


Yayın Tarihi: 31.10.2015

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CNN Türk ile Kanal D'nin ortak yayınında, Doğan TV Ankara Temsilcisi Hande Fırat'ın sorularını yanıtlıyor.


Yayın Tarihi: 22.10.2015

CNN Türk’teki Tarafsız Bölge programında Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi hakkında alınan yakalama kararı konuşuldu.


Yayın Tarihi: 19.10.2015
İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir