Yeni Dönem Haberleri

Akaryakıtta yeni dönem yarın başlıyor!

Araç sürücülerini ilgilendiren gelişme, akaryakıtta yeni dönem yarın başlıyor. Akaryakıt istasyonlarında yapılan satışlarda aynı tür akaryakıt için fiyat farkı uygulanmayacak. PÜİS Genel Başkanı İmran Okumuş, "EPDK'nin bu kararı, akaryakıt istasyonlarının finansman maliyetlerini az da olsa düşürecek" değerlendirmesini yaptı.

Finans 14-05-2024 16:28

Akaryakıt fiyatlarında yeni dönem başlıyor: Tabelaya 15 Mayıs'ta yansıyacak! 'Fiyatlar düşmeye devam edecek'

EPDK’dan araç sahiplerini çok yakından ilgilendiren bir karar geldi. Yüksek fiyattan satılan VMax, Vpro gibi ifadeler artık kullanılamayacak. Akaryakıt'ta tek fiyat 15 Mayıs itibariyle yürürlüğe girecek.

Finans 10-05-2024 13:53

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor! Akaryakıtta yeni dönem! Geri sayım başladı

Akaryakıt sektöründe usulsüz fatura uygulamalarının ve vergi kayıplarının önüne geçmeyi hedefleyen Gelir İdaresi Başkanlığı’nın hayata geçireceği Ulusal Taşıt Tanıma Sistemi (UTTS) için geri sayım başladı. Uygulama 1 Ocak 2025'te başlıyor.

Finans 14-04-2024 07:22

Okul kantinlerinde yeni dönem! Haftanın bir günü o şartla satışına izin verilecek

Okul kantinlerine gönderilen yazıyla yeni dönem resmen başladı. Haftanın bir günü kantinlerde çorba satılabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB) ‘Sağlıklı Besleniyorum’ projesi kapsamında okul kantinlerinde çorba günü ve meyve günü düzenlenecek.

Finans 03-03-2024 09:23

Yeni Dönem

Yeni Dönem Hakkındaki Haberler Mynet'te. Yeni Dönem Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Dövizle ödemelerde yeni dönem! Karar Resmi Gazete'de yayımlandı

Resmi Gazete'de yayımlanan karar ile dövizle ödeme yasağı 6 yıl sonra bazı alanlar için kaldırıldı. Düzenlemede yer alan 6 maddelik durumda geçmişe dönük yükümlülüklerin döviz ile yerine getirilebileceği belirtildi.

Finans 28-02-2024 07:56