İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Haberleri

İstanbul'da acil servis önünde silahlı saldırı! Rastgele ateş açtılar

İstanbul Fatih'te gece saatlerinde kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisi önüne gelerek rastgele silahla ateş açtı. Açılan ateş sonucu, hastane bahçesinde bulunan 3 kişi yaralandı. Yaralılar hastanede tedavi altına alınırken, polis ekipleri kaçan kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Haber 12-07-21 07:15

Fatih’te hastane önünde 3 kişi silahla yaralandı

Fatih’te hastane önünde 3 kişi silahla yaralandı

Yurthaber 12-07-21 04:43

Yedikule Hastanesi başka bir hastaneyle birleştirilmeyecek

Göğüs Hastalıkları Eğitim Görevlisi Uzm. Dr. Murat Kıyık: - "Gece aldığımız müjde ile bu talihsiz girişimine Bakanlığımızın 'dur' dediğini ve bağlanmanın olmayacağını öğrenmiş bulunmaktayız" - Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Filiz Koşar: - "Burası kendine has bir spesifik hastane. Her şeyi özel. Yaptığı girişimler, acili, yatakları özel ve Türkiye'nin her tarafından, Doğu Avrupa'dan, Türk Cumhuriyetlerinden birçok özel hasta geliyor. Bu hastaların son tedavi merkezi burası"

Haber 10-05-19 14:47

Sağlık Bakanlığından Yedikule açıklaması

Sağlık Bakanlığı, Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinin idari ve mali yönden İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlanacağı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını bildirdi

Haber 10-05-19 13:00

İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Istanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Istanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Prematüre bebeklere mezuniyet töreni

Prematüre bebeklere "mezuniyet töreni"

Haber 17-11-18 11:39

Norveçli turist: Türkiye'ye geri gelmek isterim

Sultanahmet'teki saldırı sonrası yaralanan Norveçli Jostein Nielsen, Atatürk Havalimanından tarifeli uçakla Oslo'ya hareket etti ve ziyaret için Türkiye'ye bir daha gelmek istediğini ifade etti.

Haber 13-01-16 18:13

Doktorla tartıştı, hastaneyi birbirine kattı

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doktorla tartışan şahıs, ortalığı birbirine kattı.

Haber 06-12-13 16:25

Hastane çalışanı 'döner sermaye' kurbanı

İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesi'nde, Maliye yerine personele ödenen 2.5 milyon lirayı Sağlık Bakanlığı geri ödemek zorunda kaldı.

Haber 28-04-12 10:42