Mu Tunç Haberleri

Nükhet Duru, Duru Olmak belgeselinin dava süreciyle ilgili konuştu: 'Dolandırılmak istendim'

Nükhet Duru, bir süredir hayatını konu alan Duru Olmak belgeselinin davalık olmasıyla gündemde. Alışveriş yaparken görüntülenen deneyimli sanatçı, dolandırılmak istendiğini iddia etti.

Magazin 28-04-21 08:10

Nükhet Duru'nun 'Duru Olmak' belgeseli için yayın durdurma kararı

19 Şubat'ta yayınlanan ve Nükhet Duru'nun "Hikayesi Var" albümünü odağına alan "Duru Olmak" adlı belgesel yayınlandıktan hemen sonra taraflar arasında bir telif sorunu ortaya çıkmıştı. Netflix, her iki tarafın da haklarını korumak ve tarafsız davranmak için yapımcı Evren Ercan ve Mustafa Tunç arasındaki telif tartışmasında uzlaşma sağlanana kadar içeriğin yayınını durdurma kararı aldı.

Magazin 15-03-21 15:03

Nükhet Duru kaç yaşında, aslen nereli ve evli mi? Sesiyle herkesi büyülüyor

Kendisi ile ilgili çekilen belgesel filmiyle ilgili yönetmen Mustafa Tunç’la arasında yaşanan ‘tehdit’ iddialarıyla gündeme gelen usta sanatçı Nükhet Duru, şarkıları, sözleri ve hayat hikâyesiyle çok seviliyor. Nükhet Duru, çok küçükken yaşadığı talihsiz bir olayın ardından felç geçirmişti…

Magazin 13-03-21 16:02

Nükhet Duru, Netflix'te yayınlanacak Duru Olmak belgeselini Tarkan taklidiyle duyurdu!

Ünlü sanatçı Nükhet Duru'nun hayatını konu alan 'Duru Olmak' belgeseli Netflix'te ekrana gelecek. Nükhet Duru bu haberi Tarkan taklidi yaparak duyurdu.

Magazin 10-02-21 02:55

Mu Tunç

Mu Tunç Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Mu Tunç Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Kerem Bursin: Kemal Sunal filmleri yıkılıyor

Alem dergisi kültür- sanattan yeni nesil sosyalleşmeye, spordan sağlığa birbirinden başarılı ve ünlü isimlerle instagram hesabından Alem Talks adı altında canlı yayınlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Magazin 23-05-20 17:30

Amerika Melisa Şenolsun'u konuşuyor!

Melisa Şenolsun ve genç yönetmen Mu Tunç, Amerikalı ünlü müzisyenler ile bir araya geldi.

Magazin 17-11-18 14:37